Волочкову вигнали із Краснодарського театру

Балерина Анастасія Волочкова більше не працює в Краснодарському театрі балету.

Краснодарський театр балету Юрія Григоровича відкриває в п'ятницю, 28-го серпня, новий сезон без своєї солістки Анастасії Волочкової, яка не взяла участь в трьох останніх виставах минулого сезону, повідомив генеральний директор і художній керівник творчого об'єднання "Прем'єра" (куди входить театр) Тетяна Гатова.

"Настя, напевно, обрала певну позицію: вона не подзвонила мені жодного разу. Я не думаю, що двері нашого театру закриті (для Волочкової), але якщо людина сама не виходить на розмову, чому я повинна просити", - сказала Гатова.

При цьому, вона вважає, що "Прем'єра" здатна порадувати глядачів в новому сезоні і без прими-балерини.

Волочкова з донькою Аріною
Paparazzi
Анастасія почала співацьку кар'єру з донькою
"Я не думаю, що Настя на сьогоднішній момент - та, без якого ми не в змозі працювати, існувати, жити, радувати глядачів", - сказала вона, додавши, що Краснодарський театр балету має намір ростити своїх зірок.

Раніше Гатова розповіла, що Волочкова сама відмінила свій виступ в "Жізелі" і не подзвонила в подальшому, щоб підтвердити свою участь в двох виставах, що залишилися, у зв'язку з чим театр їх відпрацював зі своїми солістами.

В той же час офіційний представник Волочкової, запевнив, що керівництво "Прем'єри" само відмінило вистави з участю балерини. За версією Волочкової, це було пов'язано за її участю в передвиборчій компанії на пост мера Сочі.

Волочкова почала виступати в краснодарському театрі близько п'яти років тому на запрошення Юрія Григоровича. До цього заслужену на артистку Росії зі скандалом покинула Великий театр в Москві.

Читайте також:

Анастасія Волочкова цілується із колишнім чоловіком на людях

Анастасія Волочкова офіційно розлучилась з чоловіком

Волочкову не беруть у мери Сочі, бо вона приховує свій вік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: