Westbam у Києві

У Києві виступить легендарний Westbam (справжнє ім'я Максиміліан Ліні) - культовий персонаж глобальної клубної технокультури.

Westbam (Фото: mihan-trade.info)
Westbam (Фото: mihan-trade.info)
7 липня в Києві виступить легендарний німецький діджей і продюсер Westbam (справжнє ім'я Максиміліан Ліні) - справді культовий персонаж глобальної клубної технокультури, що увійшов в історію як ініціатор знаменитого берлінського Параду Любові (Love Parade) і натхненник європейського рейв-руху. Концерт одного з найбільш титулованих діджєїв планети відбудеться на пляжі JeansBeachClub в Гідропарку (колишній Opium BeachClub).

Діджейськая кар'єра Westbam почалася в рідному Мюнстері в клубі «Odeon» у далекому 1983 р. З тих пір Макс знаходиться в постійному пошуку нових музичних форм. Після виходу в 1991-у році найвідомішої пластинки музиканта «The Roof Іs Оn Fire» в Німеччині його популярність досягла таких масштабів, що могла змагатися зі славою наймодніших піп-зірок.

Але найпопулярнішим синглом Westbam є, мабуть, «Celebration Generation», випущений у 1994-у році на другому диску «Bam Bam Bam». Завдяки ньому альбом розійшовся в Німеччині майже 150-тисячним тиражем - що для пластинки, народженої на стику ейсід-хауса, техно, трансу та прогрессів-хаусу, було вельми солідним досягненням.

Тепер, через більш ніж 20 років з моменту виходу на сцену, в багажі Westbam більше десятку випущених альбомів, численні турне по США, Японії, Австралії, Африці, не говорячи вже про рідну Європу, а також високі та престижні нагороди за досягнення у області культури.

Крім музики, Максиміліан Ліні присвячує себе також і літературі. У 1997 р. він опублікував книгу «Mixes, Cuts, Scratches», зібравши під її обкладинкою уривки з інтерв'ю, які брав у нього поет Райнальд Гетц (Rainald Goetz), вислови про мистецтво, про роботу і життя ді-джея, смішні спостереження та анекдотичні історії.

Зараз Westbam працює над новим виданням, яке, природно, буде присвячене музиці та діджєїнгу. Отже, враження Макса від київської публіки цілком можуть стати надбанням всієї світової спільноти, що з нетерпінням чекає його нової книги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: