Голландія погрожує зірвати "Євробачення"

Ще один скандал на "Євробаченні". Голландія може відмовитись від участі у конкурсі, якщо не буде гей-параду.

Голландія може відмовитися від участі в конкурсі "Євробачення-2009", якщо місцева влада розжене гей-парад, який запланований у Москві на 16 травня.

Про це заявив учасник голландської групи "The Торреrs" Гордон. Його підтримав міністр освіти цієї країни. Чиновник вже заявив, що зараз це питання розглядається на офіційному рівні.

Нагадаємо, у 2009 році від участі в Євробаченні, фінал якого відбудеться 16 травня в Москві, відмовилася Грузія після того, як пісню We don't wonna put in групи Стефане і 3G звинуватили у політичному підтексті. Союз мовлення Євробачення не допустив цю пісню до участі в конкурсі - музикантам було запропоновано змінити текст, або замінити пісню. Однак виконавці вирішили зовсім відмовитися від участі в конкурсі.

У Росії гостру критику викликала перемога в національному відборі української співачки Анастасії Приходько, незадовго до цього дискваліфіковану з українського відбору на цей конкурс.

Приходько, що представляє Росію, живе в Києві і приспів конкурсного номера Мамо виконує українською мовою. Правилам конкурсу це не суперечить, але коли співачка перемогла у національному російському відборі, випускниці Фабрики зірок пригадали необережні репліки на національну тему, а її брата Назара звинуватили в націоналізмі.

Читайте також:

Визначені перші десять фіналістів "Євробачення-2009"

Світлана Лобода у Москві цілувалась із Кіркоровим

Світлана Лобода провела першу репетицію у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: