Ювілейний КаZантип у розгарі

Офіційне відкриття Республіки Z (відоміша назва - КаZантип) відбулося вчора вночі в селі Поповка під Євпаторією.

Офіційне відкриття Республіки Z (відоміша назва - КаZантип) відбулося вчора вночі в селі Поповка під Євпаторією в Криму.

Як передає УНІАН, офіційне відкриття Республіки Z почалося з розрізання бензопилою залізного прута (у такий оригінальний спосіб організатори КаZантипу вирішили замінити стрічку, яку зазвичай перерізують ножицями під час відкриття якогось об`єкту або заходу).

КаZантип
УНІАН
Цього року КаZантип відзначає 15-річний ювілей. Працюватимуть 6 танцполів (це менше, ніж у минулі роки). "Ми переосмислили територію, переобладнали її, розділили на дві частини. Скоротили кількість танцполів, зате збільшили їх якість", - розповів журналістам представник КаZантипу Микола Карпов.

У ході проведення нинішньої Республіки Z очікують виступ ряду відомих ді-джеїв, зокрема, Тимо Мааса. "Буде гала-концерт, в ньому беруть участь зірки нашої танцювальної культури, які впродовж уже 15-ти років йдуть із КаZантипом нога в ногу. До нас також приїжджають дві іноземні "зірки", серед них - Тимо Маас", - повідомив Микола Карпов.

За його словами, цього року КаZантип відкрився, незважаючи на всі труднощі. "Так, як цього року важко все було зробити, не було ще ніколи, - зауважив Микола Карпов. - Ми завжди приділяли багато уваги творчості, але мало (уваги - ред.) таким речам, як вода, каналізація. Цього року ми серйозно взялися за інженерні мережі, за воду, за каналізацію. Настільки щільно працювали зі всіма контролюючими службами, що я сподіваюся, вони це оцінили".

Своєю чергою, заступник голови Ради міністрів Криму Тетяна Умріхіна, що очолює "робочу групу з контролю за проведенням Міжнародного фестивалю Республіка Z", привітала "всіх кримчан і нашу державу з тим, що КаZантип відбувся".

30 липня, як відомо, на КаZантипі пройде "відкриття марсіанської колонії". Що це таке, поки що тримають у таємниці. При цьому, як зазначає Тетяна Умріхіна, "з марсіанською територією питання на сьогоднішній день не вирішене остаточно". При цьому всі потрібні документи "казантипники" вже зібрали. "Наша мета – узаконити і дати права КаZантипу", - зауважила в зв`язку з цим представник керівництва уряду Криму.

Як повідомили кореспондентові УНІАН "казантипники", багаторазова віза (пропуск) на КаZантип цього року коштує понад 100 доларів. "Взагалі, до офіційного відкриття багаторазова віза коштувала 500 гривень, а за день до офіційного відкриття вона підскочила в ціні до 600 гривень", - розповіла одна з відвідувачок КаZантипу. Одноразовий пропуск на відкриття КаZантипу коштував, за словами відвідувачів, близько 300 гривень (одноразова віза - увійти на "казантипську" територію можна тільки один раз, час перебування на території не обмежено). Жовта валіза залишається одним із символів КаZантипу і, як і в минулі роки, дає право безвізового входу до Республіки Z.

Закриття КаZантипу відбудеться 26 серпня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: