З королев краси у наркомафію

У Мексиці під час антинаркотичного рейду поліція штату Сіналоа затримала знамениту мексиканську модель Лауру Елену Зунігу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вона була затримана разом з бойовиками, які перевозили на вантажівках зброю і боєприпаси. У цьому штаті знаходиться найбільша в країні плантація маріхуани, контрольована одним з найбільших наркодилерів Мексики.

Поліцейський патруль зупинив для перевірки автомобіль, в якому разом із Зунігою знаходилась група людей. При обшуку в машині було знайдено велику кількість готівки (більше 53 тис. дол.), пістолети, два автомати Ar-15, понад 600 патронів.
23-річна Лаура є "королевою краси" штату Сіналоа. На загальнонаціональному конкурсі краси у вересні цього року вона завоювала титул Nuestra Belleza і повинна була представляти Мексику на міжнародному конкурсі краси Miss International 2009. У жовтні Лаура завоювала ще один титул – королеви краси "іспаномовної Америки".

Відразу після арешту Лаура заявила, що її викрав бойфренд Анжел Орландо Гарсія Уркуїза, який був серед затриманих бандитів. Потім вона сказала, що просто вирішила "пройтися по магазинах" в Болівії і Колумбії, і приятель погодився її "підкинути". Дівчина стверджувала, що не знала, що робить щось незаконне. Поліція Мексики розповсюдила кадри, на яких Луара в наручниках стоїть разом з зарештованими бандитами.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: