З Поланскі не знімуть звинувачення у розбещенні малолітньої

З режисера Романа Поланскі не хочуть знімати обвинувачення, поки він не з'явиться у суді.

Верховний суд Лос-Анджелеса відмовився зняти зі знаменитого кінорежисера Романа Поланскі звинувачення в розбещенні малолітньої 30-річної давності. Проте суддя Пітер Еспіноза заявив про те, що готовий переглянути це рішення, якщо Поланскі буде особисто присутній на слуханнях.

За словами Еспінози, Поланскі повинен прибути до Лос-Анджелеса до 7 травня 2009 року. У свою чергу суддя пообіцяв забезпечити підсудному недоторканість. У 1978 році Поланскі покинув США, щоб уникнути тюремного вироку за близькість з 13-річною школяркою-фотомоделю.

На початку грудня 2008 року Поланскі направив офіційний запит на адресу суду Лос-Анджелеса, в якому просив зняти з нього звинувачення в інтимному зв'язку з неповнолітньою.

Саманта Геймер
mirror.co.uk
Саманта Геймер просила, щоб з режисера зняли обвинувачення
Адвокати 75-річного Поланскі говорять, що звинувачення проти нього необхідно відмінити у зв'язку з новими обставинами, про які стало відомо з документального фільму "Роман Поланскі: розшукуваний і бажаний", представленого торік на кінофестивалі в Каннах. На думку юристів, в стрічці містяться свідоцтва "систематичних неправомірних дій і неналежного обміну інформацією" між прокуратурою і суддею, що розглядали справу Поланскі.

Варто відзначити, що в 1997 році Поланскі досяг згоди з сім'єю потерпілої дівчини і виплатив компенсацію. Проте справа не була закрита: новий суддя запропонував Поланскі зняти з нього всі звинувачення, якщо режисер погодиться на пряму трансляцію судового засідання по телебаченню. Поланскі відмовився.

Поланскі, що емігрував з комуністичної Польщі на початку 1960-х років, зняв безліч кінострічок, які користувалися приголомшливим успіхом у всьому світі. Його першим гучним успіхом став фільм 1968 року "Дитина Розмарі".

Читайте також:
Американка, яку згвалтував Роман Поланскі, просить зняти з нього обвинувачення
Адвокатам Поланскі не вдається захистити режисера в суді
Злочинців, які шантажували Джона Траволту, затримали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: