За напад на дружину Чарлі Шина засудили до умовного терміну

Американський суд засудив популярного американського актора Чарлі Шина до 30 днів лікування в реабілітаційному центрі.

Американський суд в понеділок за погрози на адресу своєї дружини засудив популярного американського актора Чарлі Шина до 30 днів лікування в реабілітаційному центрі, 30 днів випробувального періоду і 36 годин курсів подолання почуття внутрішньої агресії.

Шин вже провів у цьому центрі більш, ніж місяць, і тепер йому досить з'явитися там "лише на кілька секунд", щоб формально вважалося, що він відбув покарання.

Сьогоднішній вердикт став можливим завдяки угоді актора з правосуддям. Шин погодився визнати себе винним у неналежній поведінці при сварці з дружиною, а суд натомість не став висувати проти нього більш серйозні звинувачення.

Нагадаємо, що 25 грудня 44-річного Чарлі Шина було заарештовано за підозрою в домашньому насильстві, і він провів у камері більшу частину різдвяного дня. Дружина Шина Брук Мюллер, яка звернулася в поліцію, повідомила, що під час сімейної сварки чоловік покинув її на ліжко, приставив до горла ніж і почав погрожувати розправою у разі, якщо вона подасть на розлучення і спробує відсудити у нього дітей.

8 лютого суд висунув Чарлі Шину звинувачення в хуліганстві і погрозі здійснення тяжкого кримінального злочину.

Читайте також:

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Чарлі Шин з дружиною ліг у клініку

Суд висунув Чарлі Шину звинувачення в нападі на дружину

ВідеоЗа напад на дружину Чарлі Шина засудили до умовного терміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: