Заворотнюк не може поділити Ялту із Червоненком

Анастасія Заворотнюк захищає свій каток від Євгена Червоненка, який щороку проводить у Ялті Prime Yalta Rally.

Анастасія Заворотнюк, відома всім, як няня Віка з телевізійного серіалу "Моя прекрасна няня" конфліктує з віце-мером Києва Євгеном Червоненком.

На даний момент вони займаються кожен своїм проектом в курортному місті Криму Ялті. Проекту "Ялта ICE" Анастасії Заворотнюк загрожує дострокове закриття. Льодовий каток, який розташований на самій набережній, вже діє. За контрактом, погодженим з адміністрацією міста Ялти, проект дійсний до кінця вересня.

В цей же час, віце-мер Києва Євген Червоненко організовує проведення традиційного щорічного етапу Кубка Європи "Prime Yalta Rally 2009", яке намічене на 11-13 вересня. Організатори обрали місце на набережній, де зараз встановлений льодовий каток Заворотнюк. На цьому місці намічено поставити трибуни, сцену, подіум, звідки буде даватись старт учасникам Prime Yalta Rally 2009.

Обидві сторони конфлікту не можуть домовитися між собою. Червоненко добивається дострокового демонтажу льодового катка. Проте Анастасія Заворотнюк не зневіряється і стверджує, що рішення буде все-таки знайдено і питання вирішиться позитивно.

Читайте також:

Анастасія Заворотнюк у Ялті відкрила каток

Анастасія Заворотнюк стала жертвою маніяка

Червоненко станцював "Сім сорок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: