Заворотнюк "попала" на 17 мільйонів

Симоновський суд Москви зобов`язав акторку і телеведучу Анастасію Заворотнюк надати договір з "Першим каналом" в рамках процесу за позовом телеканалу "Росія" про стягнення з акторки близько 17 мільйонів рублів.

"Відповідач повинен надати договір, щоб суд міг визначити, чи були чинними при підписанні цього документа зобов`язання Стрюкової (тоді акторка носила прізвище колишнього чоловіка) з телеканалом "Росія", - сказала Ганна Усачова, керівник прес-служби Мосміськсуду.

За словами Усачової, суд дав час Заворотнюк до 3 грудня. Цього дня після ознайомлення з документом суд визначить, в який момент акторка уклала договір з "Першим каналом" - до розірвання договору з "Росією" чи ні.

Крім того, у четвер обидві сторони заявили клопотання про ведення процесу в закритому режимі, щоб не стала відома конфіденційна інформація. Суд задовольнив таке клопотання.

У позові зазначено, що 16 червня "Росія" і Заворотнюк уклали договір, згідно з яким акторка взяла зобов`язання "виконувати роль ведучої, або співведучої" при виробництві кількох циклів розважальних або музичних програм.

Крім того, відповідачка зобов`язалася не брати участі "як основний ведучий або співведучий у проектах третіх осіб", а також без попереднього узгодження з телекомпанією не давати інтерв`ю, не брати участі в радіо- і телепередачах і в інших подібних заходах.

29 серпня Заворотнюк надіслала телекомпанії лист про відмову від договору і його розірвання в односторонньому порядку.

У зв`язку з цим позивач просить суд оштрафувати акторку на 417 тисяч рублів, а також стягнути з неї неустойку у розмірі 16 мільйонів 680 тисяч рублів за порушення умов договору.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: