Земфіра видала новий альбом

В ангарі, розписаному графіті, Земфіра презентувала дванадцять нових композицій свого альбому "Спасибо".

Земфіра
Земфіра попросила не поширювати її пісні через інтернет. (Фото: zemfira.ru)
Майже просто неба - в ангарі, розписаному графіті, Земфіра презентувала в четвер увечері дванадцять нових композицій свого альбому "Спасибо".

Перша частина концерту пройшла майже в повній тиші, що переривається бурхливими оплесками між піснями і короткими фразами, які співачка кидала в зал.

"Так дивно співати в тиші. Чекаєш якоїсь каверзи. Це презентація, і ми дуже хвилюємося", - говорила вона. Тиша пояснювалася ще і тим, що про альбом "Спасибо" публіці майже нічого не було відомо: ніхто не знав ні текстів пісень, ні навіть їх назв. Глядачі з радістю підхопили єдиний знайомий мотив - пісню "Мальчик", яка була викладена на офіційному сайті співачки.

Земфіра в платті і оксамитовому піджаці не тільки співала, але і "хуліганила" на сцені - свистіла, стрибала, загравала з глядачами. Наскільки дозволяло обмежений простір, глядачі відповідали їй тим же.

На завершенні концерту Земфіра звернулася до прихільників і попросила їх до 1 жовтня, тобто до початку продажу альбому, не викладати в інтернет все, що було зняте на камери і записане на телефони.

"Хай люди почують ці пісні не з динаміків з навороченого телефону, а з альбому. Ми виконали колосальну працю, і я прошу вас, притримаєте всі ці записи всього на три дні", - сказала співачка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: