Жанну Фріске не хотіли пускати на відкриття "Кінотавру"

Під час відкриття 21-го кінофестивалю "Кінотавр" виникло купа проблем. Гостей не пускали у готельні номери та на урочисту блакитну доріжку.

Жанну Фріске не хотіли пускати на відкриття "Кінотавру" / Фото: LifeShowbiz
 Співачку Жанну Фріске не пускали на відкриття 21-ого кінофестивалю "Кінотавр". Популярну артистку більше півгодини протримали при заселенні в готель.

Двадцять перший кінофестиваль "Кінотавр", звідки після 20 років правління пішов беззмінний керівник Марк Рудінштейн, почався зі скандалу. Через плутанину з номерами артисти, які стали гостями найбільшого кінофоруму, були змушені по кілька годин чекати заселення в готелі. На відміну від попередніх років, коли весь бомонд заселявся до готелю "Перлина", цього року багато хто захотів зупинитися у більш комфортабельних готелях. Жанну Фріске дуже довго не могли знайти в списках запрошених. Дівчину, на яку молиться чоловіча половина країни, не хотіли пускати на урочисту церемонію.

"Жанна була не єдиною, хто нервував через неприємності, що виникли", - розповіли організатори "Кінотавра".

Актор Іван Охлобистін привіз в Сочі всю свою велику сім'ю.

"Я не зміг залишити дітей вдома, а сам поїхати сюди, - усміхається Охлобистін. - Морське повітря таке корисне для дітей, і дружина наполягла на тому, щоб узяти всіх із собою. Найменший залишився з нянечкою у номері".

Читайте також:

За Жанною Фріске на пляжі підглядав Жан Рено

У Жанни Фріске з'явилась конкурентка

Український режисер роздягнув Жанну Фріске

Повʼязані теми:

Наступна публікація