Зірка фільму "Мільйонер з нетрів" опинився на вулиці

Один з юних акторів, що знявся в гучному фільмі "Мільйонер з нетрів", опинився на вулиці. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Близько двадцяти юних жителів індійського Мумбаї, що зіграли різні ролі в оськароносному фільмі "Мільйонер з нетрів", виявилися викинутими на вулицю після того, як муніципальна влада знесли 50 незаконних споруд, в яких вони жили.

Халупу в бідному кварталі індійського мегаполісу Мумбаї, в якій і жив 10-річний Азхаруддін Ісмаїл, також знесли. Цей будинок, як і десятки інших нелегальних споруд заважав прокладанню нового водовідводу. Взамін людям нічого не запропонували, і тепер вони вимушені в буквальному розумінні жити на вулиці.

"Нам нікуди йти. Ми сидимо на своїх речах під пекучим сонцем, і не знаємо, чи буде у нас завтра їжа" – розповів хлопчик в інтерв'ю індійському агентству новин IANS.

Влада чомусь забули про свою недавнем обіцянку, після виходу на екрани стрічки британського режисера Денні Бойла, яка отримала вісім "Оскарів" Азхаруддіну і його екранній партнерці - 9-річній Рубіне Алі - повинні були виділити квартири в нових будинках. На відміну від інших акторів, що знялися у фільмі, вони дійсно народилися і виросли в нетрях.

Нагадаємо, що це вже друга неприємність, що сталася з юном актором після його повернення з Лос-Анджелесу. У квітні цього року його побив батько за відмову вийти до репортерів, що оточили їх будинок, і дати інтерв'ю. Побої були настільки жорстокими, що дитячі крики були чутні на вулиці.

Читайте також:

Оскар: "Мільйонер з нетрів" назвали найкращим фільмом

Дашу Астаф'єву замовив "мільйонер з нетрів"

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" не продає доньку

Індія святкує перемогу фільму "Мільйонер з нетрів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: