Зйомки серіалу "Два з половиною чоловіки" перервали через поведінку Шина

Дата публікації
Перегляди
5417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зйомки серіалу "Два з половиною чоловіки" перервали через поведінку Шина

Чарлі Шин

Через "заяви, поведінку і стан" виконавця однієї з головних ролей, актора Чарлі Шина було припинено виробництво серіалу "Два з половиною чоловіки".

Американська телерадіомережа CBS заявила про припинення виробництва популярного телесеріалу (ситкому) "Два з половиною чоловіки" (Two and A Half Men), пояснивши своє рішення "заявами, поведінкою і станом" виконавця однієї з головних ролей, актора Чарлі Шина.

Пілотний епізод телесеріалу було показано на каналі CBS у вересні 2003 року. До нещодавнього часу в США транслювався восьмий сезон ситкому.

Нагадаємо, Чарлі Шина 27 січня госпіталізували з сильними болями в животі. За словами друзів, до лікарні актора довів сміх.

До речі, у листопаді минулого року Чарлі Шин подав на розлучення з дружиною Брук Мюллер. Офіційне розставання - справа довга. По-перше, тому що в Каліфорнії в принципі постанову про розірвання шлюбу не може бути прийнято перш, ніж з моменту подачі паперів до суду мине півроку. Тому-то вільним Чарлі стане не раніше 2 травня цього року. По-друге, колишньому подружжю треба було розділити майно і вирішити питання про опіку над дітьми, яких у Шина і Мюллер двоє - близнюки Боб і Макс.

Читайте також:

Чарлі Шин не зможе літати через вухо

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація