Зйомки серіалу "Два з половиною чоловіки" перервали через поведінку Шина

Через "заяви, поведінку і стан" виконавця однієї з головних ролей, актора Чарлі Шина було припинено виробництво серіалу "Два з половиною чоловіки".

Американська телерадіомережа CBS заявила про припинення виробництва популярного телесеріалу (ситкому) "Два з половиною чоловіки" (Two and A Half Men), пояснивши своє рішення "заявами, поведінкою і станом" виконавця однієї з головних ролей, актора Чарлі Шина.

Пілотний епізод телесеріалу було показано на каналі CBS у вересні 2003 року. До нещодавнього часу в США транслювався восьмий сезон ситкому.

Нагадаємо, Чарлі Шина 27 січня госпіталізували з сильними болями в животі. За словами друзів, до лікарні актора довів сміх.

До речі, у листопаді минулого року Чарлі Шин подав на розлучення з дружиною Брук Мюллер. Офіційне розставання - справа довга. По-перше, тому що в Каліфорнії в принципі постанову про розірвання шлюбу не може бути прийнято перш, ніж з моменту подачі паперів до суду мине півроку. Тому-то вільним Чарлі стане не раніше 2 травня цього року. По-друге, колишньому подружжю треба було розділити майно і вирішити питання про опіку над дітьми, яких у Шина і Мюллер двоє - близнюки Боб і Макс.

Читайте також:

Чарлі Шин не зможе літати через вухо

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: