Скандальна Ліндсей Лохан пожалілася Малахову на 23-річного російського екс-бойфренда

Акторка розповіла, якими насправді були її стосунки з Єгором Тарабасовим.

Американська акторка Ліндсей Лохан, яка зажадала зустрічі з Путіним за згоду на участь у шоу "Першого каналу", врешті-решт поспілкувалася із Андрієм Малаховим.

Зірка стала гостею програми Малахова, де розповіла про недавній розрив із бойфрендом, 23-річним сином російського бізнесмена Єгором Тарабасовим.

В інтерв'ю ведучому Лохан розповіла, що познайомилася із Тарабасовим у Великобританії в компанії друзів

"Він дуже непублічний - це мене привабило і викликало повагу. Я почувалася в безпеці з людиною, яка не веде сторінки в соціальних мережах. При першій зустрічі він видався мені відкритим і чесним. Я віддала себе йому і в результаті стала слабкою і беззахисною", - почала ділитися Ліндсей.

Акторка розповіла, що Єгор не працював, а до Британії батьки відправили хлопця, аби він вчився. Лохан зізналася, що їй подобалися батьки Тарабасова, однак її непокоїло, що вони спокійно поставилися до того, що їхній син бив артистку.

Також Ліндсей іноді доводилося платити за свого молодого бойфренда

"30-річна жінка утримує 23-річного чоловіка. Через почуття провини одна людина вдарила іншу. Я стала, як моя мати, яка страждала від батька. Любов змушує поводитися дивно. Я стала ще однією побитою жінкою, яка не хоче в цьому зізнатися. Моя раціональна свідомість відключилася. У моєму житті вперше виникли стосунки, в яких мене били. Я повинна була покласти цьому край, але мені важко піти раніше, ніж мене кинуть", - розговорилася акторка.

Лохан розповіла, що Єгор запропонував їй стати його дружиною, але обручку вона сама собі купила.

"Я сама собі подарувала обручку. Не думайте, що все оплачували його батьки, - сказала Ліндсей.

Наостанок зірка зізналася, що дуже хоче п'ятьох дітей

"Хочу поділитися своїми знаннями і продовжити боротися з торгівлею дітьми. Хочу стати хорошою матір'ю трьох хлопчиків і двох дівчаток", - розповіла артистка.

Нагадаємо, Ліндсей Лохан та Єгор Тарабасов зустрічалися близько року. Пара навіть збиралася побратися. У липні Ліндсей звинуватила бойфренда у зраді та натякнула на свою вагітність. Згодом чутки про цікавий стан акторки не підтвердилися. Натомість у серпні Лохан побилася із бойфрендом-зрадником на очах свідків.

Залиште свій коментар

Наступна публікація