Скандальна Мадонна запропонувала екс-чоловіку одружитися із нею за 150 тисяч доларів

Співачка вигадала оригінальний лот на благодійному аукціоні.

Американська поп-зірка Мадонна, яка п'яною розляглася на підлозі у лондонській галереї, провела благодійний аукціон власного фонду, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Так, 58-річна співачка запропонувала своєму екс-чоловікові Шону Пену знову з нею одружитися. Щоправда, спочатку він мав заплатити кругленьку суму благодійній організації її власного фонду, який допомагає населенню республіки Малаві.

Аби одружитися із зіркою, Пенн мав заплатити 150 тисяч доларів. Ця пропозиція була лотом на аукціоні, який проводила співачка. І хоча Шон Пенн погодився, але в аукціоні програв. Невідомий чоловік підняв ставку і заплатив у фонд більшу суму.

Під звуки весільного маршу  Мадонна все одно запросила на сцену  екс-чоловіка. А він проповз у неї під ногами і одягнув на співачку наручники.

"Таких моментів у нашому шлюбі було чимало, - засміялася Мадонна  - І я досі тебе люблю".

До слова, за цей благодійний вечір співачка, в одязі клоуна, зібрала сім з половиною мільярдів доларів.  Серед інших лотів були три її весільні фото, картина скандального Деміена Хьорста і тиждень проживання у домі Леонардо Ді Капріо.

Нагадаємо, розпусна Мадонна лежала між ногами у Кейт Мосс на гламурній вечірці. Зірки активно позували фотокамерам.

ВідеоМадонна запропонувала Шону Пенну одружитися знову

Залиште свій коментар

Наступна публікація