Скандальний Баста виступив в Одесі: зала переповнена і всі без масок

Скандальний Баста виступив в Одесі: зала переповнена і всі без масок

Скандальний Баста виступив в Одесі: зала переповнена і всі без масок

Баста виступив в Одесі / Фото: instagram.com/bastaakanoggano

Артист виступав в Ibiza Beach Club.

Скандальний російський репер Баста, концерти якого раніше в Києві пікетували українці, 8 серпня виступив в одеському клубі «Ibiza». 

Перед концертом біля входу в заклад зібралася велика черга. В середині "Ibiza" ніхто не дотримувався карантинних обмежень. 

Шанувальники артиста стояли близько один коло одного, не дотримувалися дистанції. Всі були без масок.

Зауважимо, у січні 2018 року Василь Вакуленко (Баста), який неодноразово виступав в окупованому Криму, потрапив до "чорного списку" Мінкульту. Проте, згодом артисту-українофобу дозволили в'їжджати в Україну. 31 серпня 2020 року на адресу Мінкульту надійшов лист від СБУ про зняття заборони в'їзду на територію України та виключення з переліків осіб, які представляють загрозу національній безпеці, громадянина РФ Василя Вакуленко. Після чого репера і виключили з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Нагадаємо, в травні російський артист приїздив до Києва. Тоді ж охорона Басти накинулися в ресторані на українця через фразу про Крим. Один з відвідувачів закладу вирішив нагадати російському реперу, який виступав в окупованому Криму, що Крим — це Україна, після чого охорона закрила двері приміщення і не впустила українця всередину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація