Скандальний Гарві Вайнштейн заплатить 25 мільйонів доларів своїм жертвам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Продюсер уклав мирову угоду з дівчатами, які звинуватили його в домаганнях.

Горезвісний голлівудський продюсер Гарві Вайнштейн, якому тільки нещодавно були висунуті нові обвинувачення у сексуальних домаганнях, врегулював поза судом конфлікти більш ніж із 30 своїми жертвами. 

Як повідомляє видання The New York Times, з посиланням на юристів продюсера, він досяг попередньої мирової угоди з жінками, які звинуватили його в сексуальних домаганнях. 

Зазначається, що жертвами буде виплачено 25 мільйонів доларів. Так, між 18 обвинувачками  розділять 6,2 мільйона доларів, а решту віддадуть позивачкам, які подали груповий позов. Однак, компенсацію виплачуватиме не сам Вайнштейн, а страхові компанії, що представляють Weinstein Company.

Гарві Вайнштейн
Associated Press

Також варто зауважити, що завдяки такій угоді Гарві не доведеться визнавати провину, оскільки його жертви погодилися взяти гроші і відмовитися від звинувачень в домаганнях та зґвалтуваннях. 

Цікаво, що навесні цього року вже повідомлялося, що Гарві Вайнштейн і його студія досягли попередньої угоди за всіма своїми зобов'язаннями. Тоді зазначалося, що загальна сума виплат складе 44 мільйони доларів, 30 з яких повинні були отримати ймовірні жертви Вайнштейна.

Нагадаємо, навколо Гарві Вайнштейна в Голлівуді розвернувся грандіозний скандал. Кілька відомих акторок, серед яких були Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Сальма Гаєк, Ума ТурманРоуз МакГавен, звинуватили його в сексуальних домаганнях. Проте восени минулого року прокуратура зняла одне з трьох звинувачень в сексуальному насильстві, висунутих продюсеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції