Скандальний настоятель Лаври Павло прийшов на модний показ UFW і похизувався дизайнерським одягом

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Окрім українських брендів, у настоятеля у гардеробі є пальто від всесвітньо відомого бренду Burberry.

У четвер, 7 вересня, скандальний намісник Києво-Печерської Лаври владика Павло відвідав Український тиждень моди. За його словами, він вперше прийшов на модний показ і першою чергою він прийшов подивитися на показ своєї знайомої дизайнерки Олени Голець.

Владика спочатку відмовлявся розмовляти з кореспондентом ТСН, але потім усе ж погодився поговорити.

Скандальний намісник Києво-Печерської Лаври Павло відвідав модний показ

Скандальний намісник Києво-Печерської Лаври Павло відвідав модний показ

За словами намісника Києво-Печерської Лаври, Олена Голець шиє одяг і йому, і багатьом семінаристам, і робить це безкоштовно. Семінаристам вона шиє пальта, костюми, сорочки, а владика Павло замовляє футболки під підрясник, світську одежу та взуття.

"Лєна в мене не бере ні копійки , і я звертаюся до неї часто, кажу: "Лєночка, там є діти, які хлопчики, дівчата – я пришлю до вас. Я дуже прошу – зараз назбираю кошти". Вона каже: "Що я тільки не брала з церкви гроші"… Вона ніколи не брала кошти. Це я вам кажу сьогодні як є", - каже священнослужитель.

Владика Павло сказав, що із одягу любить класику і не розуміє сучасної моди на подерті джинси.

"Я люблю плаття. Юбки, щоб воно було просте, знаєте. Як колись ми в молодості були. Оці штани ваші подерті, в який часто ходите, оці голі розірвані плечі – це не робить для людини краси", - вважає він.

Намісник лаври каже, що йому більше до вподоби одяг вітчизняних виробників, але у нього є також пальто від легендарної елітної марки Burberry. Його подарував покійний митрополит Володимир майже 20 років тому. Через те, що владика Павло з часом погладшав, Олена Голець перероблювала це пальто: "Вона мені зробила його довшим, ширшим, бо я подобрів".

Настоятель Лаври каже, що не знає, скільки коштує одяг, який він носить, але від цін на дизайнерську одежу йому страшно. Проте він знає, скільки коштує тканина.

"В нас (у Лаврі) є свої майстерні. Я знаю, скільки коштує метр тканини. Починаючи від 10 євро – отакі, як у мене (показує на свою рясу – Ред.). Тканина буває по 15, 20. Якщо церковна тканина, вона буває в розмірі 25-35 доларів - я беру за кордоном. В нас не випускають цього", - каже він.

Намісник Лаври каже, що із Оленою Голець спілкується не лише про моду, але і про природу, спорт та інші питання. Зокрема, дизайнерка порекомендувала йому тренера-пауерлифтера, який допоміг вирішити проблеми із болями у спині. Деякий час владика навіть ходив до фітнес-клубу.

"Вони мене ганяють, цей ще один мене ганяє також (показує на паламаря – Ред.), каже, що вам треба ходити. Думаю: "Боже, де ви понабиралися всі на мою голову". Але я виконую, тому що хочеться ж жити, хочеться творити, і хочеться з людьми спілкуватись. Я ходив трішечки, деякий час в фітнес-клуб… займався, ганяли мене трішки", - зізнався владика.

Але зараз через проблеми зі здоров'ям він надмірно спортом не займається, лише робить розминку.

Також наміснику Лаври допомагає триматися у тонусі господарство на 40 гектарів. У нього 9 тисяч кущів троянд, 700 дійних корів, свині, кури, город. За словами владики Павла, він сам обробляє своє господарство і вміє доїти корів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація