Скандальний "Оскар": британка вимагає зняти з номінації фільм про вбивство її сина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка наголосила, що не давала режисеру дозволу на розповідь історії її родини у кіно.

Навколо цьогорічної церемонії "Оскара", яка вперше за 30 років залишилася без ведучого, назріває черговий скандал.

Так, мешканка Ліверпуля Деніс Фергюс виступила проти номінації на кінопремію фільму "Затримання" Вінсента Лемба, що розповідає про вбивство її дворічного сина. Звернення Фергюс опубліковано на її сторінці в Twitter.

"Не можу передати, яку огиду й смуток я відчуваю через те, що цей так званий фільм номінований на "Оскар". Одна справа - зняти фільм, не порадившись і не запитавши дозволу у сім'ї Джеймса, і зовсім інша - згадати останні години життя Джеймса перед жорстоким вбивством і змусити мене і мою сім'ю пережити вбивство ще раз", - йдеться у заяві.

Жінка наголосила, що не давала режисерові Вінсенту Лембу дозволу на знімання фільму, а також зверталася до Академії кіномистецтва з проханням зняти картину з номінації. Під текстом петиції підписалися 90 тисяч осіб, але "Затримання" залишилося в списку.

Нагадаємо, що раніше Фергюс звинувачувала Лемба у спробі побудувати кар'єру на її горі. Після хвилі критики режисер попросив вибачення у родини, визнавши, що повинен був порадитися з рідними хлопчика перед початком знімань, повідомляє Daily Mirror.

Він заявив, що головною його метою було спробувати зрозуміти, як два хлопчики змогли скоїти такий злочин. На його думку, у причинах потрібно розібратися, адже щось подібне може статися знову.

Короткометражна драма "Затримання" знята ірландським режисером Вінсентом Лембом 2018 року. 30-хвилинний фільм розповідає про те, як 1993 року 10-річні Роберт Томпсон і Джон Венейблс вбили сина Деніс Фергюс - дворічного Джеймса Балджера. Того ж року їх засудили до восьми років ув'язнення. Як зазначає BBC, Томпсон і Венейблс - наймолодші із злочинців, коли-небудь засуджених у Великій Британії за вбивство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції