Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний Седюк присоромив Кардашян за відверті фото та назвав свої витівки маніфестом

Пранкер пояснив мотиви своєї діяльності стосовно селебрітіс.

Одіозний Віталій Седюк, який поцілував Кім Кардашян у сідниці, запевнив: вона не цікавить його як жінка, а лише як медійний персонаж.

Скандаліст розповів в інтерв'ю Вікторії Дербішайр мотиви своєї неординарної діяльності.

Віталій наголосив, що його контакти із селебрітіс не є "нападами із сексуальним підтекстом".

Хлопець категорично не згоден із коментарями у Мережі про те, що атакував Джіджі Хадід та Кім Кардашян із сексуальними посяганнями на них.

Більше того, Віталій вважає свої дії маніфестом за природну красу дівчат.

"Я закликаю її та усю родину Кардашян до популяризації натуральної краси серед дівчат-підлітків, які стежать за ними у соцмережах та сліпо захищають. Це – її тіло і вона може робити з ним усе що завгодно. Але вона – публічна особистість. Фактично, що вони популяризують: якщо ви маєте пишні груди та сідниці, ви можете бути популярними. Особливо, якщо ви оголені та постите фото у блозі. Її так перелякала моя витівка, що вона попрямувала до готелю, щоб зробити ще одне оголене селфі. Я вважаю, це – неправильно, вона ж може робити це приватно",  - зазначив пранкер.

За словами Седюка, мати справу із відомою реаліті-родиною – зовсім нелегка справа.

"Вони контролюють TMZ, Daily Mail. Вважаю їх американською мафією. Якщо ви маєте справу з Кардашянами, готуйтеся до низки проблем", - попереджає він.

Седюк переконує, що усі його дії є повчальними для селебрітіс і у них немає нічого спільного із злом.

"Я це роблю заради уваги. Чим більше уваги привертаю, тим ширшу платформу для висловлення своєї думки я отримую. Стосовно Джіджі Хадід, я наголошував, що я проти гарненьких зірок Instagram, котрі не мають нічого спільного із високою модою. Це мій стиль розваг та ексклюзивності. Я б почувався погано, якби мав лихі наміри. Я ніколи не прагну образити когось своїми діями", - підсумував пранкер.

Нагадаємо, ображена за поцілунок у м'яке місце Кардашян планує покарати Седюка у суді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції