Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний учасник "Євробачення" від Болгарії: В мені немає нічого російського

Крістіан Костов заявив, що збирається подорожувати світом.

Наймолодший учасник "Євробачення-2017", 17-річний Крістан Костов поквапився відхреститися від російських коренів, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, співак був учасником російського проекту "Голос", навчається у Москві, а у нещодавньому інтерв'ю заявив, що у разі перемоги на "Євробаченні" розіб'є головний приз – кришталевий мікрофон, на Червоній площі у Москві.

"Мій тато болгарин, в мені немає нічого російського: мама в мене з Казахстану. Я ходячий celebrate divercity (слоган "Євробачення-2017", "шануємо різноманітність" - прим.ред), я не збираюся залишатися на одному місці, хочу подорожувати світом. Останні два роки я мешкаю в Болгарії, зараз їду до Америки, ми подорожуємо усією родиною, напевно, я вдома там, де моя родина", - сказав Костов.

Хлопець додав, що навіть не пам'ятає, як будучи малим у складі гурту "Непоседы" відкривав "Євробачення" у Москві.

"Я нічого не пам'ятаю, навіть забув, що ми відкривали "Євробачення", і учора вночі мама показала відео. Питає: "Ти пам'ятаєш це?" Я бачу себе, а взагалі забув про це. Я дуже радий бути у Києві, я вперше в Україні. Чудове місто та люди. Дякую, що тепло приймаєте", - прокоментував виконавець.

Зауважимо, що днями у ЗМІ з'явилася інформація, що учасник "Євробачення" від Болгарії їздив співати до окупованого КримуУ ДПСУ розпочали перевірку після появи ціє інформації.

Нагадаємо, що переможцем "Євробачення-2017" став Сальвадор Собрал з Португалії.

Відео Представник Болгарії на Євробаченні: в мені немає нічого російського

Залиште свій коментар

Вибір редакції