Скандальний Вайнштейн надасть суду докази своєї невинності у зґвалтуванні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокати продюсера мають переписку з ймовірною жертвою кіномагната.

Горе-продюсер Гарві Вайнштейн, який не визнав себе винним у зґвалтуванні, знайшов спосіб довести, що його добре ім'я оббрехали.

Адвокати продюсера хочуть оприлюднити інтернет-переписку кіномагната з ймовірною жертвою. У цій переписці близко 40 повідомлень.

У цьому листуванні, яке відбулося після зґвалтування, жінка нібито висловлювала прихильність і кохання до Вайнштейна, пише TMZ. Це означає, що сексуальний акт між ними стався за обопільною згодою.

Раніше Вайнштейн не міг скористатися цим доказом, оскільки переписка відбувалася з його робочої пошти The Weinstein Company, а не з особистої. Як відомо, після того, як розгорівся скандал, Вайнштейна звільнили з його ж власної компанії і йому закрили доступ до пошти.

Зараз же суд дозволив кіномагнату як доказ використати це листування. Документи передадуть до відповідних органів сьогодні. Продюсер пообіцяв не розкривати ім’я жінки, з якою листувався.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Нагадаємо, що 25 травня Гарві Вайнштейн самостійно здався поліції, проте продюсер досі стверджує, що нікого сексуально не домагався. Тим часом кіномагната звинувачують у зґвалтуванні однієї жінки, ім’я якої не відомо. Також Вайнштейну висунуті звинувачення у примусовому занятті оральним сексом з акторкою Люсі Еванс.

На початку липня проти скандального Гарві Вайнштейна висунули нові обвинувачення. До справи додали три злочинні епізоди насильницьких дій сексуального характеру з боку продюсера.

Вибір редакції