Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний Задорнов скасував концерти через серйозне захворювання

На гумориста чекає тривале лікування у Прибалтиці.

Російський жартівник Михайло Задорнов сповістив прихильників про те, що серйозно занедужав.

Він опублікував звернення на власній сторінці у соцмережі, яким пояснив відміну концертів та попросив журналістів не розшукувати його.

"Повинен довести до вашого відома, оскільки інакше про мене скоро поповзуть різні чутки: я дійсно повинен скасувати частину концертів до Нового року. В першу чергу ті, які далеко від Москви, і потрібні перельоти і далекі важкі переїзди. В організмі, на жаль, виявлений серйозний недуг, властивий не лише віку. Лікувати треба негайно. Ніяких уточнень наводити не хочу, щоб не викликати слину у наших жовтушних журналістів Тому ще раз нагадую: частина концертів в Москві і містах, близьких до Москви, залишається, а далекі концерти скасовуються за досить навіть поважних причин", - зауважив Михайло.

Задорнов_2
vk.com/mzadornov
Задорнов захворів

Скандальний 68-річний гуморист лікуватиметься у Прибалтиці, попри те, що є противником Євросоюзу

"Журналістів попереджаю: дзвонити мені марно, шукати мене марно, оскільки буду проходити лікування в одній з кращих клінік Прибалтики. І навряд чи вам в цій клініці дадуть про мене щось конкретне, оскільки лікувати в Євросоюзі того, хто виступає проти євросоюзної фальшивої демократії і толерантності, для них вельми небезпечно. Тому лікування буде проходити "в темну", в прихованому режимі. Також безглуздо дзвонити моїм родичам. Я їм теж нічого не розповідав", - пояснив Задорнов.

Нагадаємо, після скандалу із "жартом" Михайла Задорнова про збитий Boeing 777 він все ж таки змусив YouTube видалити нашуміле відео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції