СКАЙ зняв у кліпі учасника проекту "Переможці" та модель на інвалідному візку Олександру Кутас

Відео гурту на пісню "Я тебе люблю" вийшло напрочуд чуттєвим.

Український гурт СКАЙ представив новий кліп на пісню "Я тебе люблю".

У відео знялися учасник проекту "Переможці" Вадим Мазниченко із дружиною Яною, а також відома на увесь світ модель на інвалідному візку – Олександра Кутас.

До речі, герой АТО свого часу пробіг десятикілометрову дистанцію під час марафону у Вашингтоні.

новий кліп СКАЙ  _6
прес-служба СКАЙ

У кліпі музиканти нагадують про знайомі кожному моменти щастя та закликають сказати про найголовніше.

новий кліп СКАЙ  _5
прес-служба СКАЙ

Зауважимо, артисти саме із піснею "Я тебе люблю" виступали на національному відборі на "Євробачення-2017".

новий кліп СКАЙ  _3
прес-служба СКАЙ

 Сюжет ролику складається з семи новел, які об'єднані однією ідеєю - любов існує. Вона може бути справжньою, непідробною і щирою. Вона не боїться віку-будь тобі 5, 20, 40 або 80 років. Вона може проявлятися в усьому і до всіх: до улюбленої іграшки, до своєї дитини, дівчини, Бога і до себе.

новий кліп СКАЙ  _2
прес-служба СКАЙ

"Це наша друга спільна робота з хлопцями. Попередній кліп на композицію Go Go вийшов драйвовим і справжнім як і сама пісня: гонки, мотоцикли, герой і героїня, пристрасть і швидкість. Тут же зовсім інша історія, точніше їх 7, і всі, як і пісня - справжні і про любов!" - розповідає режисер Віктор Скуратівський.

новий кліп СКАЙ  _1
прес-служба СКАЙ

Сім історій, в яких були задіяні різні люди - діти, молоді пари, міцні сім'ї і навіть миле літнє подружжя.

У відео знявся також відомий мандрівник Ігор Захаренко із дружиною Валентиною.

Для знімань кліпу, які зайняли три дні, СКАЙ значно розширили свій склад. Гурт запросив на знімальний майданчик музикантів Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Скрипки, труби і навіть арфа за звучанням перетворили трек в стадіонний гімн.

"Коли ми записували "Я тебе люблю" то вирішили, що для більш повного звучання нам не вистачає багатоголосся інструментів, тому запросили до співпраці симфонічний оркестр Національної телерадіокомпанії України. Зараз у цьому відео ви побачите інший чудовий оркестр, який на своєму прикладі показує, наскільки багато в нашій країні чудових майстрів музичної індустрії. Багато зірок мріють співати з оркестром на одній сцені, ми не виняток! Але в нашому випадку це ще й рок-балада! Ви навіть не уявляєте наскільки це круто. Мені дуже подобається!" - коментує лідер СКАЙ Олег Собчук.

Залиште свій коментар