Скічко був шокований несподіваним музичним подарунком від друзів на весіллі

Свято молодят було наповнене зірковими іменами.

Ведучий "Євробачення-2017" Олександр Скічко разом із новоспеченою дружиною, Єлизаветою Юрушевою, відгуляли велике грузинське весілля, йдеться у "Світському житті".

Свято молодят не пройшло без кумедного курйозу.

"Під час фотосесії у горах ми зустріли стадо баранів, від якого нам довелося практично тікати. Бо вони постійно потрапляли в кадр. Це – приємно, звісно, коли є фото з бараном, але не може бути вся фотосесія з баранами", - розмірковує шоумен.

ВідеоМакс Барських, Монатик та Вахтанг Кікабідзе: Скічко розповів, хто співав на його весіллі у Грузії

На святі зіркової пари співав MONATIK, а також – Макс Барський та Вахтанг Кікабідзе.

До речі, виступ останнього став неймовірним сюрпризом-подарунком від друзів молодят.

Весілля Скічко та Юрушевої_18
jetsetter.ua

"Стосовно Вахтанга Кікабідзе – це, дійсно, був подарунок від друзів, несподіваний абсолютно, ми не знали. Я був в шоці, коли його побачив, тому що це – легенда. Для мене Грузія – це "Міміно", тому я був просто в шоці. Розгубився і, звісно, нічого вже не показував. Але коли починав пародіювати, Вахтанг Кікабідзе був у мене в "загашнику"", - зізнається артист.

За словами Скічка, підготовку до весілля, "Танці з зірками" та роботу ведучим він якось все ж таки поєднував.

"Не скажу, що я все однозначно встигав, але в якийсь момент я міг танцювати сальсу і думати, що я буду говорити нареченій під вінцем", - пригадав Олександр.

Весілля Скічко та Юрушевої_17
jetsetter.ua
Виступ Кікабідзе став шоком для Скічка

Нагадаємо, пара Олександра Скічка та Ганни Паламарчук першою покинула шоу "Танці з зірками". Буквально, через декілька днів шоумен та його обраниця Єлизавета Юрушева вирушили в Грузію, де й відсвяткували гучне весілля.

Залиште свій коментар