"Скотилася вниз": Майлі Сайрус зізналася, що під час пандемії почала вживати алкоголь

Дата публікації
Перегляди
3168
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Скотилася вниз": Майлі Сайрус зізналася, що під час пандемії почала вживати алкоголь

Фото: Associated Press

Співачка бореться з своєю залежністю.

Для американської співачки Майлі Сайрус карантин став справжнім випробовуванням.

У нещодавньому інтерв'ю зірка, яка влітку заявляла, що веде тверезий спосіб життя, повідомила, що зірвалася та знову пристрастилася до алкоголю.

Однак, за словами 28-річної виконавиці вже як два тижні вона не випиває.

Буду чесною: під час пандемії я скотилася вниз. Але я зрозуміла, що тепер знову на шляху до тверезого способу життя, і я відчуваю, що дійсно прийняла той час. Я говорила собі: "Не гнівайся, прояви цікавість". Тому не гнівайтесь на себе, а запитайте себе: "Що трапилося?"

зізналася Майлі

Сайрус наголосила, що такий зрив для неї був повним провалом, оскільки, якщо вона починає пити, то вже не може зупинитися, пише видання USA Today. Проте на її думку, не всі мають бути непитущими і робити як вона.

Я думаю, що кожен повинен робити те, що краще для нього. У мене немає проблем з випивкою. У мене є проблема з рішеннями, які я ухвалюю як тільки починаю пити. Я дуже дисциплінована. Мені досить легко бути тверезою, тому що просто настає день, коли я більше не хочу випивати

зауважила зірка

Також знаменитість повідомила і причину, через яку вирішила вести тверезий спосіб життя. Так, за словами зірки, вона побоялася вмерти 27-річною.

Минулий рік для мене був часом, коли я повинна була захистити себе. Що насправді змусило мене захотіти протверезіти, так це те, що ми втратили так багато ікон, у віці 27 років. Це ключовий момент. Я просто відчуваю, що деякі з артистів не могли впоратися зі своєю власною силою, енергією і силою

заявила співачка

Нагадаємо, влітку Майлі Сайрус, яка не приховувала, що курила травку і багато пила, заявила, що вирішила вдосконалюватися і зав'язала зі шкідливими звичками.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3168
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація