Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скрипка привітав захисників з Днем ЗСУ виконанням оновленого гімну ОУН

До створення "Маршу нової Армії" долучились фронтовики та волонтери.

До Дня Збройних сил України Олег Скрипка випустив нове відео, присвячене захисникам Батьківщини.

"Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену  у Донецькому аеропорті", – ділиться історією створення маршу Олег Скрипка.

До запису долучились такі музиканти, як Тарас Чубай, Сергій Фоменко, Іван Леньо, Сергій Жадан, Тарас Компаніченко, Сашко Положинський, Фагот, Сергій Танчинець, Сергій Василюк, Юрій Журавель.

Відео відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір "Зродились ми великої години.." Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Кліп знімала творча команда, що започаткували наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України. Технічний директор кліпу – військовий журналіст Олексій Кашпур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції