Слава Камінська приголомшила зізнанням, що вживала наркотики: "Я давно в шоубізнесі"

Слава Камінська приголомшила зізнанням, що вживала наркотики: "Я давно в шоубізнесі"

Фото: instagram.com/babaslavka

Співачка дала відверте інтерв'ю.

Ексучасниця гурту "НЕАНГЕЛЫ" Слава Камінська, яка нещодавно випустила перший сольний трек, приголомшила неочікуваним зізнанням.

У нещодавньому інтерв'ю, яке з'явилося на YouTube- каналі "Власть vs Влащенко" артистка зізналась, що пробувала майже всі заборонені речовини.

Фото: instagram.com/babaslavka

Так, виконавиця, відповідаючи на запитання ведучої, чи вживала вона наркотики, дала позитивну відповідь, зауваживши, що вона давно в шоубізнесі.

"Я в шоубізнесі давно. Я все пробувала. Абсолютно все. Мені завжди було цікаво розкривати  нову реальність, пізнавати якісь нові відчуття. Тому я пробувала все, тільки не кололася", - зізналася Слава.

За її словами кокаїн для артиста, це допінг, який допомагає зосередитись, прискорює мислення, але такий ефект триває недовго і потім будь-яка карета перетворюється на гарбуз.

"Всі ці серотонінові ями - це жахливо. Обмежена кількість хвилин задоволення заради того щоб потім мучитися. У мене дуже важко минали ці моменті після гулянок. Зібрати себе в купу було важко", - додала артистка.

Проте Слава наголосила, що на сцену під кайфом ніколи не виходила. Камінська заявила, що були випадки, коли виступала напідпитку, але під дією наркотиків жодного разу. Співачка навіть пригадала випадок, коли вона з колегою за гуртом Вікою зірвала знімання кліпу через сп'яніння.

Фото: instagram.com/neangely.official

"П'яненька виходила. Одного разу ми навіть зірвали концерт. Ми навіть кліп одного разу зірвали. Він досі так і не вийшов і нам не показують ці кадри. Але Юра (Юрій Нікітін - продюсер гурту - прим. ред.) - свята людина, він нам простив це. Ми грілися. Випили з Вікою пляшку абсента. Ми були молоді, гарячі. Все бувало. Але зараз...можливо вік вже не той. Воно вже не цікаво. Вже не отримуєш того задоволення, оскільки більше часу потім йде на реабілітацію" - підсумувала зірка.

Нагадаємо, не так давно шокувала відео, де сама собі набиває тату. Артистка вперше зробила собі татуювання.

Повʼязані теми:

Наступна публікація