Слава Камінська у купальнику спокусливо попозувала перед ексчоловіком

Слава Камінська у купальнику спокусливо попозувала перед ексчоловіком

Слава Камінська в купальнику / Фото: instagram.com/babaslavka

Едгар влаштував колишній імпровізований фотосет на пляжі.

Українська співачка Слава Камінська, яка нещодавно поїхала у відпустку разом з ексчоловіком та дітьми, вже повернулася з Одеси.

Попри це, у смартфоні колишньої солістки гурту "НЕАНГЕЛИ" залишилося чимало неопублікованих світлин. Деякі з низ артистка все ж вирішила показати фанатам у своєму Instagram. На серії знімків знаменитість позувала у воді, одягнена в суцільний купальник у кольорову смужку.

Слава Камінська в купальнику / Фото: instagram.com/babaslavka

Слава спокусливо позувала на камеру, а автором фото став її колишній Едгар Камінський.

Фото: instagram.com/babaslavka

"Я у Львові, а фото Одеські! Чудовий відпочинок. І ще я вперше стала сприймати Одесу, як курортне місто, до речі! Назад в минуле, не зовсім вульгарне", – написала зірка.

Фото: instagram.com/babaslavka

У коментарях юзери оцінили знімки, які зробив Едгар. А деякі фанати і досі не полишають надію, що колишні знову відновлять романтичні стосунки.

  • Клас, хороший фотограф
  • Розкішна Слава. Такі фото може робити лише той, що вас не може забути
  • Розкішна
  • Фото з любов'ю
  • Чудова сім'я! Щастя вам

Зауважимо, шлюб Слави та Едгара Камінських тривав п'ять років. Подружжя розлучилося у липні 2019-го. Пара виховує двох спільних дітей. Заради доньки та сина екси намагаються зберігати дружні стосунки та часто відпочивають разом з дітьми.

Нагадаємо, раніше Слава Камінська прокоментувала "роман" з ексчленом правління "Нафтогазу" Сергієм Кацубою. Співачка розставила усі крапки над "і".

Повʼязані теми:

Наступна публікація