Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слава з "НеАнгелів" натякнула у новій пісні на болісні переживання після розлучення з чоловіком

Гурт випустив новий трек "До и После".

Учасниця гурту "НеАнгели" Слава, яка офіційно розлучилася з чоловіком після 5 років у шлюбі, натякнула на свої переживання після розриву з коханим.

Гурт "НеАнгели" презентував ліричний трек "До и После", в якому вони передали емоції, які виникають після розставання з коханими.

Заставка для треку – теж завуальований доказ того, що лірична пісня присвячена саме розлученню Слави та Едгара Камінських. На фото співачка постала одна, у білій рукавичці, яка прикриває руку, де має бути обручка.

"У кожного своє До і Після. До - це енергія, сила і бажання реалізовувати й ідеалізувати, а Після завжди залишається історія, яку створюємо ми і яка створює нас. Моє Після стало сенсом мого життя, якого не було До! Моє Після подарувало мені абсолютну любов і можливість чути найзаповітніше слово "Мама"! Моє До подарувало мені надію, силу і можливість реалізовувати своє призначення", - зізналася в Instagram Слава.

Нагадаємо, нещодавно юзери припустили, що на розлучення Слави та Едгара Камінських вплинула його матір. Користувачі також звинуватили пластичного хірурга в егоїзмі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції