SLAVIA про розлучення з Дзідзьо: "Мене Михайло не попередив, що він це скаже"

SLAVIA про розлучення з Дзідзьо: "Мене Михайло не попередив, що він це скаже"

instagram.com/slavia_official

Також Слава зізналася, що не знала про судове засідання.

Екскохана артиста Діздзьо (Михайло Хома), українська співачка SLAVIA поділилася подробицями про їхнє розлучення.

За словами артистки, вона не знала, що Михайло розкаже про це привселюдно, він її не попередив, тож Слава дізналася про це з преси.

"Я не знала. Мене Михайло не попередив, що він це скаже. Це ще раз підтвердило, що ми нарізно. Сім'я це "ми" для мене. І ми повинні разом обговорювати ці моменти", - зазначила Слава у програмі "Викриття".

Окрім того Слава зізналася, що перед розлученням вони з Михайлом не жили разом вісім місяців.

"Він винайняв собі окрему квартиру. Він жив трошки на студії, у нього там є диван. Потім в якийсь момент він сказав, що я зараз на квартирі, вирішив пожити окремо", - поділилася Слава.

Дзідзьо та SLAVIA / instagram.com/slavia_official

Щодо того чому у подружжя не було дітей, Слава зазначила, що чекала, поки настане час і Михайло теж захоче нащадків. Коли ж дівчина вирішила реалізуватися хоча б у кар'єрі, якщо не у материнстві, Михайло й тут кохану не підтримав:

"Він говорив: "Я хочу бути спокійний. Я хочу, щоб ти була вдома". Я дуже хотіла грати у фільмах, але Михайло говорив, що от я переживаю, бо це великі гроші, мені не вистачає якогось досвіду. Він не хотів мене брати у фільми. Мені така фраза запам'яталася: "Якщо ти станеш зіркою, ти мене кинеш". Я не розуміла чому? У мене така в серці любов, я дивилася на нього. Вночі він приїжджав з концертів, – я його обіймала, він спав, я плакала над ним від такого щастя. У мене серце було переповнене любов'ю, що мені Бог дав таку людину", - зізналася артистка.

Дзідзьо та SLAVIA / instagram.com/slavia_official

Слава поділилася, що окрім того, що Михайло вирішив розповісти про їхнє розлучення одноосібно, він також почав самостійно вирішувати судові питання.

"Ми разом мали подавати заяву. Але я дізналася зі ЗМІ, після того, як Михайло оголосив, що ми розлучаємося, через декілька днів буквально, що відбувся суд. Ніхто не явився на суд. Мені ніякої повістки не було. Я була ошелешена, коли про це дізналася зі ЗМІ. І оце так все життя, що Михайло біжить поперед батька в пекло. Я розчарувалася у нашій сім'ї, бо у мене по факту її і так не було. Я думаю, що зараз мене ніхто не зможе звинуватити у тому, що я не дочекала, не дотерпіла. Тому що я зробила все, що могла. Моя совість чиста", - наголосила Слава.

instagram.com/slavia_official

Нагадаємо, що місяць тому Михайло Хома, він же Дзідзьо оголосив про розлучення зі співачкою SLAVIA, з якою прожив у шлюбі 20 років. Своєю чергою Слава також прокоментувала слова чоловіка.