SLAVIA вперше прокоментувала розлучення з Дзідзьо: "Я зробила все, що могла"

SLAVIA вперше прокоментувала розлучення з Дзідзьо: "Я зробила все, що могла"

Фото: instagram.com/slavia_official

Артистка зазначила, що це було обопільне рішення.

Співачка SLAVIA, вона ж дружина Михайла Хоми (Дзідзьо) прокоментувала новину про те, що подружжя вирішило розлучитися.

У коментарі сайту ТСН.ua Слава підтвердила, що вони з Михайлом дійсно розривають шлюб. За словами артистки, вона досить тривалий час з розумінням ставилася до кар'єри чоловіка, але загубила себе.

"Так, це правда, ми розлучаємося... За всі роки існування гурту DZIDZIO я звикла, що мене не має бути. Весь цей час я ставилася з зрозумінням до кар'єри чоловіка, але, коли відчула, що втрачаю себе, знайшла сили почати сольну кар'єру, і наважилась заявити про те, що я не тінь, я особистість!" – сказала нам Слава.

SLAVIA та Дзідзьо / Фото: instagram.com/slavia_official

Виконавиця зазначила, що вона з тих, для кого родинні цінності на першому місці і що зі свого боку вона зробила все, аби врятувати шлюб.

"Мої сімейні цінності можна описати одним коротким словом "ми". Я з тих, хто намагається зберегти до останнього. Я зробила все, що могла, моя совість чиста. Я спокійна. Треба дати прожити собі все, що приготувала доля... Відчути, прийняти... а потім подивитися на ситуацію зверху, і зрозуміти, скільки там сили..." – додала Слава.

Співачка зазначила, що вони з Михайлом дійшли цього непростого рішення обопільно і ініціатора розлучення як такого не було:

"До розлучення ми прийшли плавно, і усвідомлено... Хоча, ми вже більше не пара, залишаємося близькими людьми. Людина без досвіду не цікава. Дякую Михайлові за досвід життя, за творче натхнення. Я написала нові пісні, тому, чекайте..." – зазначила Слава.

SLAVIA та Дзідзьо одружилися 2013 року / Фото: instagram.com/slavia_official

Нагадаємо, що Слава та Михайло Хома були знайомі ще зі студентських років. Пара одружилися у листопаді 2013 року. Дітей у ексзакоханих немає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація