Слідом за Потапом: Настя Каменських почала сольну кар'єру під новим іменем

Слідом за Потапом: Настя Каменських почала сольну кар'єру під новим іменем

Фото: PR-служба Насті Каменських

Після оголошеної паузи в дуеті артистка готує новий сингл.

Днями дует "Потап і Настя" шокував фанів новиною про паузу у творчості. Потім Потап представив свій сольний проект, а нині його колега – Настя Каменських – оголосила про новий етап кар'єри.

При цьому вона буде виступати під псевдонімом NK. Глядачі побачать нову Настю – NK постане перед шанувальниками в абсолютно іншому творчому амплуа, яке повністю відображає принципи співачки: дивитися в майбутнє, бути на хвилі сучасних тенденцій, задавати ритм, підриває танцполи шаленою енергетикою та дарувати музику, яка не знає кордонів.

Відправною точкою власного сольного проекту Насті стане сингл "#этомояночь", записаний у стилі Future Pop, який розкриє новий образ Насті – веселої, відкритої, енергійної і сучасної дівчини.

Каменських розпочала сольну кар'єру / Фото: PR-служба Насті Каменських

"Я дійсно люблю ніч, і невипадково моя перша сольна пісня отримала саме таку назву. "#этомояночь" – довгоочікуваний час доби, у якому відкривається вся суть жіночого єства. Ніч – час таємниць і початку чогось нового. Ось і я починаю свою нову главу в творчості", – зізнається сама Настя.

У новому кліпі, який зняв відомий кліпмейкер Алан Бадоєв, NK постане перед глядачами в образі кубинської красуні.

Каменських розпочала сольну кар'єру / Фото: PR-служба Насті Каменських

"Мені завжди приписували якесь закордонне коріння, враховуючи мою зовнішність. Я й сама почуваюся дівчиною-космополітом. Адже я народилася в Україні, зростала в Італії, тривалий час жила і виступала в Штатах, відвідала практично весь світ з гастролями. І в кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала це у себе. Тепер, маючи такий колосальний творчий і життєвий досвід, я запускаю NK – музику, яка не має кордонів", – додала співачка.

Нагадаємо, свій сольний трек Настя Каменських, вона ж NK, обіцяє представити другого листопада.

Повʼязані теми:

Наступна публікація