Сльози MONATIKа, переживання Кароль: як відбувся другий "вокальний батл" на "Голос.Діти"

Суддям було важко втримати свої емоції.

Минулої неділі о 21:00 на телеканалі "1+1" в дитячому проекті "Голос.Діти-3" відбувся другий "вокальний батл" між маленькими учасниками. Тренери Тіна Кароль, Потап і MONATIK сформували з учасників своїх команд тріо для виступів на сцені. Після "вокального бою" тренер залишав у своїй команді лише одного з трьох учасників.

Так, одним із найпотужніших вокальних поєдинків став виступ тріо з команди Тіни Кароль у складі Еліни Іващенко, Ані Мкртчан та Лізи Волощенко. Маленькі співачки виконали неймовірно складну пісню Бейонсе "Love on top". "Я їм задала дуже високу планку. Це складна пісня з чотирма модуляціями", - розповіла Тіна Кароль.

"Голос. Діти" другий вокальний батл_1_5
прес-служба каналу "1+1"

"Три дуже сильних голоси. Кожна з вас звучала магічно і чарівно", - поділився емоціями MONATIK.

"Голос. Діти" другий вокальний батл_1_1
прес-служба каналу "1+1"
Еліна Іващенко, Аня Мкртчан та Ліза Волощенко

Переможницею у "вокальному баттлі" стала 14-річна Еліна Іващенко з міста Бровари, за яку в залі вболівали найрідніші люди - 78-річні дідусь і бабуся.

Експериментатор MONATIK сформував тріо з дуже різнопланових учасників своєї команди - Лєри Лисенко, Влада Фенічка і Маргарити Халіної. Виконання юними "монатіками" пісні Земфіри "Жить в твоей голове" тренер доповнив авторським репом, останні рядки якого вразили як тренерів, так і глядачів:

"Вы же тоже были малыми,

О многом мечтали.

Я мечтаю жить в голове взрослых,

Чтобы ты вспомнил детей желания.

Прекратите вести себя, как подростки, ей, взрослые!

Услышьте наш голос,

Это мы, ваши дети, и мы вас просим!"

"Голос. Діти" другий вокальний батл_1_2
прес-служба каналу "1+1"
Лєра Лисенко, Влад Фенічко та Маргарита

Після виступу Тіна Кароль звернулася до Влада Фенічка: "Влад - обличчя нового покоління. Для мене ви герой сцени сьогодні!"

"Дякую, діти, що надихнули мене на такий вірш. Це дорослі думки дитячими голосами", - прокоментував MONATIK. Переможцем "вокального баттлу" тренер назвав 13-річного Влада Фенічка з Полтави.

Потап для своїх підопічних Антона Мельника, Тані Олексієнко та Аліси Чиджан підібрав складну пісню Євгенії Власової "О тебе", яку маленькі вокалісти виконали потужно і емоційно. Зал стоячи аплодував учасникам і скандував "Браво!"

"Голос. Діти" другий вокальний батл_1_3
прес-служба каналу "1+1"
Антон Мельник, Таня Олексієнко и Аліса Чиджан

"Це було чуттєво і сильно одночасно. Браво!"- сказала Тіна Кароль.

Боротьбу в проекті продовжила 10-річна Таня Олексієнко з Вінниці.

Нагадаємо, з прем'єрою "Голос.Діти-3" стартував "Рік "Голосу" на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни-7".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: