Смаглява Бекхем та ображені дівчата: Мел Бі показала не найкраще архівне фото Spice Girls

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка поділилася знімком для просування своєї нової книги.

Одна із учасниць Spice Girls Мел Бі, яка нещодавно у своїх мемуарах Brutally Honest розповіла, як випила 200 пігулок у спробі самогубства, продовжує просувати видання у маси.

Так у досить оригінальний спосіб виконавиця вирішила зосередити увагу на розділі про часи проведені у гурті.

На своїй сторінці Instagram зірка виклала знімок, який наврядче би сподобався комусь із її колег за гуртом. На архівному знімку Вікторія - втім, як і її колеги Емма Бантон, Джері Голлівел і Мел Сі - постають не в кращому вигляді. 

"Ми всі хотіли, щоб хтось вірив в нас, Spice Girls, тому що ми всі знали, що у нас є те, що потрібно, і багато іншого. Нам просто потрібні були ці двері, щоб відкрити наше послання, яке ми чекали з такими амбіціями і ніколи не здавалися, плюс ми мали один одного", - підписала знімок Мел Бі.

Нагадаємо, наразі гурт Spice Girls збирається у гастрольний тур, однак без Вікторії Бекхем,  яка не захотіла возз'єднуватися з дівчатами. Співачки вчотирьох вирушать з концертами Великою Британією вже 27 травня.

Всього Spice Girls виступлять 12 разів, завершивши серію шоу 15 червня. І хоча спочатку ходили чутки, що Бекхем приєднатися до колег на одному з етапів туру, пізніше вона спростувала цю інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції