Смілива Наомі Кемпбелл прикрасила обкладинку свого роману власними грудьми

Форма обкладинки книги відтворює бюст знаменитої моделі.

Британська супермодель Наомі Кемпбелл, яка зі сльозами на очах знялася у кліпі трансгендера, випустила історію свого злету і креативно підійшла до оформлення суперобгортки, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Так, обкладинка автобіографічної книги "чорної пантери" має форму її грудей.

Книга Наомі Кемпбелл

Саме видання має назву "Мистецтво краси". Перша частина містить фотографії скандальної зірки подіумів з модних показів, друга - текст з подробицями життя та кар'єри кралі.

Книга Наомі Кемпбелл

Видання вийшло накладом у тисячу примірників, кожен з яких пронумерований і відзначений автографом супермоделі.

Нагадаємо, вишукана Наомі Кембпелл з малиновим волоссям вбралася у пікантні вбрання. Зірка модельного бізнесу стала героїнею свіжого випуску португальського Vogue.

Наомі Кемпбел випустила книжку з грудьми

Це не еротичний роман, а біографія Наомі Кемпбел. 45-річна модель випустила історію свого злету і креативно підійшла до оформлення суперобгортки. Вона має форму бюсту Чорної пантери. Саме видання має назву "Мистецтво краси". Перша частина містить фотографії скандальної зірки подіумів з модних показів, друга - текст з подробицями життя та кар’єри кралі. Видання вийшло накладом у тисячу примірників, кожен з яких пронумерований і відзначений автографом супермоделі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: