Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також акторка пригадала таємні заручини її тата з Ніколь Кідман.

Зірка популярного серіалу "Велика маленька брехня" Зої Кравіц, яка днями оприлюднила перші фото з таємного весілля, оголилася для глянцю.

Американська акторка прикрасила лютневу обкладинку модного журналу Elle. Зірка позувала перед фотооб’єктивом у відвертих вбраннях, а на одному з фото на її тілі були лише прикраси з мушель.

Крім того, знаменитість дала інтерв’ю виданню. Так, Зої Кравіц приголошмила історією десятирічної боротьби з булімією. Зірці не подобалася її нова школа. Зої здавалося, що вона не вписувала в жоден колектив, а навколо було багато краси. "Я була абсолютно нормальної статури. Але мені було 15, а поруч я бачила надкрасиву струнку маму і батька, який зустрічався з супермоделлю, і я була дуже пригнічена і почувалася ніяково", - поділилася зірка.

Тому акторка почала стрімко худнути. Незабаром вона переїхала до Нью-Йорка, що дозволило перший час приховувати свій стан від батьків. Але тільки-но вони дізналися, через що пройшла дочка, Зої почала терапію. Кравіц страждала від хвороби близько десяти років. "Тепер зі мною все гаразд, але я дуже пильна. Це хвороба, і я ніколи не дозволю собі забути про це".

Також співачка розповіла про таємні заручини її зіркового тата Ленні Кравіца та популярної акторки Ніколь Кідман. Знаменитість деякий час жила разом з Ленні та Зої. "Я дуже сердилася на неї, коли була підлітком", - пригадала Кравіц.

Нагадаємо, Зої Кравіц зіграє жінку-кицьку у новому "Бетмені". Фільм вийде на кіноекрани 25 червня 2021 року.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції