"Сніданок з 1+1" у прямому ефірі проведе благодійний аукціон для допомоги літнім людям

Марафон триватиме три години.

У п'ятницю, 13 травня, в ефірі ранкової програми "Сніданок з 1+1" відбудеться благодійний марафон, метою якого є збір коштів для допомоги літнім людям.  Партнером "Сніданку" виступить благодійна організація "Життєлюб", яка з 2013 року займається допомогою пенсіонерам.

Протягом тригодинного марафону до студії "Сніданку" завітають зіркові гості, які нададуть власні ексклюзивні подарунки для благодійного онлайн-аукціону, який розпочнеться вранці 13 травня і триватиме протягом усього дня на сторінці "Сніданку" у Facebook. Придбати подарунок від зірки зможе кожен, хто запропонує найбільшу суму та перерахує її на рахунок БО "Життєлюб".

Усі зібрані за подарунки кошти будуть направлені будівництво літнього кінотеатру для пенсіонерів у столичному Гідропарку.

Нагадаємо, що напередодні Нового року "Сніданок з 1+1" вже проводив благодійний марафон для збору коштів на лікування онкохворих дітей. Тоді сума зібраних коштів склала майже 100 тисяч гривень.

"Цей марафон стане вже другим для "Сніданку", і точно не останнім. Цього разу ми вирішили допомогти пенсіонерам та старшим людям, адже саме про них дуже часто, на жаль, просто забувають. Наша мета – зібрати якомога більше коштів, та допомогти фонду "Життєлюб" створити літній кінотеатр, де бабусі й дідусі зможуть проводити теплі весняні вечори, спілкуючись одне з одним, і насолоджуючись кіномистецтвом. Ми впевнені, що любов, повага і турбота про старших – це найменше, що ми маємо дати нашим рідним", - розповіла шеф-редактор "Сніданку" Юлія Жмакіна.

Сніданок марафон_3
прес-служба каналу "1+1"
Партнером "Сніданку з 1+1" виступить організація "Життєлюб"

"Сніданок з 1+1" запрошує усіх охочих приєднатись до благодійного аукціону, що пройде у п'ятницю 13 травня з 6:45 до 19:00. Деталі на сторінці "Сніданку" у Facebook

Партнер благочинної акції - благодійна організація "Життєлюб" - існує з травня 2013 року і займається допомогою пенсіонерам. Меценат і координатор організації Гарік Корогодський.

Сніданок марафон_4
прес-служба каналу "1+1"
До аукціону зможуть приєднатися усі охочі

Напрями діяльності:

- Адресна і фармацевтична допомога,

- Соціалізація пенсіонерів,

- Лікування та оздоровлення,

- Організація дозвілля, створення навчальних, культурних, туристичних та спортивних програм для людей пенсійного віку.

Детальніше про "Життєлюб" можна дізнатись за посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: