Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сніданок з 1+1" у прямому ефірі проведе благодійний аукціон для допомоги літнім людям

Марафон триватиме три години.

У п'ятницю, 13 травня, в ефірі ранкової програми "Сніданок з 1+1" відбудеться благодійний марафон, метою якого є збір коштів для допомоги літнім людям.  Партнером "Сніданку" виступить благодійна організація "Життєлюб", яка з 2013 року займається допомогою пенсіонерам.

Протягом тригодинного марафону до студії "Сніданку" завітають зіркові гості, які нададуть власні ексклюзивні подарунки для благодійного онлайн-аукціону, який розпочнеться вранці 13 травня і триватиме протягом усього дня на сторінці "Сніданку" у Facebook. Придбати подарунок від зірки зможе кожен, хто запропонує найбільшу суму та перерахує її на рахунок БО "Життєлюб".

Усі зібрані за подарунки кошти будуть направлені будівництво літнього кінотеатру для пенсіонерів у столичному Гідропарку.

Нагадаємо, що напередодні Нового року "Сніданок з 1+1" вже проводив благодійний марафон для збору коштів на лікування онкохворих дітей. Тоді сума зібраних коштів склала майже 100 тисяч гривень.

"Цей марафон стане вже другим для "Сніданку", і точно не останнім. Цього разу ми вирішили допомогти пенсіонерам та старшим людям, адже саме про них дуже часто, на жаль, просто забувають. Наша мета – зібрати якомога більше коштів, та допомогти фонду "Життєлюб" створити літній кінотеатр, де бабусі й дідусі зможуть проводити теплі весняні вечори, спілкуючись одне з одним, і насолоджуючись кіномистецтвом. Ми впевнені, що любов, повага і турбота про старших – це найменше, що ми маємо дати нашим рідним", - розповіла шеф-редактор "Сніданку" Юлія Жмакіна.

Сніданок марафон_3
прес-служба каналу "1+1"
Партнером "Сніданку з 1+1" виступить організація "Життєлюб"

"Сніданок з 1+1" запрошує усіх охочих приєднатись до благодійного аукціону, що пройде у п'ятницю 13 травня з 6:45 до 19:00. Деталі на сторінці "Сніданку" у Facebook

Партнер благочинної акції - благодійна організація "Життєлюб" - існує з травня 2013 року і займається допомогою пенсіонерам. Меценат і координатор організації Гарік Корогодський.

Сніданок марафон_4
прес-служба каналу "1+1"
До аукціону зможуть приєднатися усі охочі

Напрями діяльності:

- Адресна і фармацевтична допомога,

- Соціалізація пенсіонерів,

- Лікування та оздоровлення,

- Організація дозвілля, створення навчальних, культурних, туристичних та спортивних програм для людей пенсійного віку.

Детальніше про "Життєлюб" можна дізнатись за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції