Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сніданок з 1+1" відвідає прямий ефір культового ранкового шоу в США

Команда проекту вирушає підкорювати Америку.

Команда ранкового шоу "Сніданок з 1+1" вирушає в США і готує багато сюрпризів для своїх глядачів.

Так, "Сніданок" завітає в гості до найвідомішої ранкової програми в світі"Good Morning America телеканалу АВС. Два роки тому українські та американські телеведучі познайомилися під час телемосту в рамках 40-годинного марафону, організованого на честь 40-річного ювілею Good Morning America. Тепер же вони зустрінуться особисто: команда "Сніданку з 1+1" відвідає прямий ефір і побачить залаштунки культової ранкової програми, на яку рівняються в усіх країнах.

Крім того, "Сніданок" покаже репортаж з Нью-Йоркського марафону, на участь в якому зареєструвалося більше 50 тисяч чоловік. 42-кілометрову дистанцію 5 листопада там планує пробігти і шеф-редактор програми Антон Степюк.

Сніданок з 1+1_2
Сніданок з 1+1

"Марафон в Нью-Йорку вважають наймасштабнішим в світі. При цьому його проведення не викликає дискомфорту у тих, хто в ньому не бере участь. Нам цікаво дізнатися, як вдається організувати таку масову подію на високому рівні і при цьому не паралізувати рух в місті. І, звичайно, ми будемо вболівати за нашого Антона і чекати його на фініші", - розповідає директор департаменту ранкового мовлення каналу "1+1" Юлія Жмакіна.

Також журналіст Олена Квітка підготує для рубрики "Мій путівник" зі Сполучених Штатів серію сюжетів про цікаві місця, людей і традиції американців.

Дивіться американські подробиці від "Сніданку" в найближчих випусках програми по буднях з 6.30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції