Сніжана Бабкіна повністю оголилася на відпочинку в Італії

Дата публікації
Перегляди
177к
Сніжана Бабкіна повністю оголилася на відпочинку в Італії

instagram.com/snezhana_babkina

Кохана співака поділилася відвертим фото.

Дружина музиканта Сергія Бабкіна, акторка Сніжана поділилася доволі відвертою світлиною.

На сторінці в Instagram директорка зірки опублікувала знімок з відпочинку в Італії. На ньому блогерка позувала повністю оголена на балконі на тлі озера Комо.

instagram.com/snezhana_babkina

У дописі Бабкіна поміркувала про те, як важливо жити не минулим чи майбутнім, а "тут і зараз".

"Коли вам стане сумно і самотньо, згадайте, що всередині вас близько 100 трильйонів клітин!!! І всі вони піклуються про вас! Відправте своє негативне минуле в корзину. Натисніть кнопку видалити! У ньому немає сенсу. Не зливайте туди свою енергію. І почніть крок за кроком прописувати нову програму! Ця програма запустить ваше нове життя. І менше плануйте майбутнє життя! Всі плани зазвичай перетворюються в очікування. А коли ми постійно очікуємо, ми теж зливаємо енергію, не бачачи подарунків в теперішньому моменті. Очікування майбутнього виснажує також, як і зависання в минулому. У реальності є лише зараз! Збільшуй це "зараз"! Збільшувати можна коротенькими практиками - тілесними, енергетичними, дихальними, медитативними..." – написала знаменитість.

У коментарях підписники написали низку приємних повідомлень.

  • Ох, Сніжана! Ну яка ви! Чудова!
  • Як естетично смачно, Сніжо! Ви – досконалість
  • Вогонь
  • Хочу так

Нагадаємо, раніше Сергій та Сніжана Бабкіни шокували надскладною асаною з йоги. Подружжя продемонструвало можливості своїх тіл.

Наступна публікація