Перейти до змісту
Сніжана Єгорова проголосила себе "матір'ю-одиначкою" і готується до розлучення з Мухарським

Сніжана Єгорова проголосила себе "матір'ю-одиначкою" і готується до розлучення з Мухарським

Про це ведуча написала на власній сторінці у соцмережі.

Телеведуча Сніжана Єгорова обурилася на свого чоловіка, співака та шоумена Антіна Мухарського.

На своїй сторінці у соцмережі мама 5-х дітей написала, що артист змушує її до розлучення. І все через те, що "український націонал-фашист", як його назвала Сніжана, використовує в своїй творчості безліч ненормативної лексики і не враховує при цьому той факт, що є батьком молодших дітей Єгорової

"Сніжана Єгорова - мати-одиначка п'ятьох дітей! Саме такий статус ось уже протягом року збирається мені присвоїти Антон Мухарський. Він же батько трьох моїх молодших дітей Андрій (7 років), Аріна (3,5 років), Ваня (1,6 років). Погрожуючи мені розлученням тому, що я глибоко переконана, що людина, яка має таку кількість маленьких дітей, не має права не враховувати їх у своїй громадській діяльності", - виговорилися Єгорова на своїй сторінці.

Сніжана дорікає коханому, що поки вона вирощує їхніх дітей, Мухарський активно займається самопіаром і зовсім не приділяє уваги малюкам.

Близькі друзі та шанувальники Єгорової одразу ж підтримали подругу. У свою чергу ведуча відповіла, що як мама, яка в першу чергу думає про власних дітей, не може "опуститися до дрібних чвар, помсти й ненависті стосовно їхнього батька", однак й терпіти більше не може.

До речі, серед тих, хто підтримав Єгорову, були й зіркові друзі – кум Юрій Горбунов, співачка та дружина Яна Табачника Тетяна Недєльська та навіть світська левиця Світлана Вольнова. Остання порадила Єгоровій не витрачати свою енергію на того, хто того не вартий

"Сніжана, ти – сильна, талановита, харизматична. Не гай на нього свою енергію. Якщо чоловік не піклується про своїх дітей і налаштований на піар за рахунок тебе - такого чоловіка варто забути. Не треба його боятися. Він нічого не зробить, він слабкий, а ти сильна", - підтримала Єгорову Світлана.

Нагадаємо, місяць тому квітуча Сніжана Єгорова прийшла привітати екс-чоловіка Семена Горова з прем'єрою. На закритому показі короткометражки "Гіпно" зібрався київський бомонд.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин