Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сніжана Єгорова: Я не вважаю своїм зобов'язанням коментувати божевілля людини, яка хоче втрачати глузд

Зірка прокоментувала ТСН.ua звинувачення Мухарського на свою адресу.

Акторка та телеведуча Сніжана Єгорова, яка відсвяткувала день народження доньки-копії Мухарського, розповіла сайту ТСН.ua про теперішні стосунки зі своїм чоловіком.

Сніжана запевнила, що із образливим записом на сторінці Антіна із звинуваченнями її  у дітовбивстві вона не ознайомлена.

"Ні, я його не бачила. Я зайнята дітьми, їхнім вихованням і що відбувається у голові в мого поки що законного чоловіка, я не знаю. У мене все добре. Яку  його дитину я намагалася вбити, я не знаю. Запитуйте мого чоловіка, у якого, як я уже давно зазначала, є серйозні психологічні проблеми. Я не вважаю своїм зобов'язанням коментувати  божевілля людини, яка добровільно хоче втрачати глузд.

 У мене є зобов'язання перед моїми дітьми, я їх самостійно виховую, незважаючи на те, що мене при цьому поливають брудом і тягають по судах. Я намагалась розібратися і хотіла цього, мені  здавалося, що моя репутація багатодітної матері, яка майже у прямому ефірі народила своїх дітей є запорукою того, що мені вірять. Але, виявилося, що це не так", - зазначила акторка.

Єгорова розповіла нашому сайту про власне ставлення до ситуації, в якій перебувають їхні із Мухарським стосунки.

"У мене є пріоритет – діти, котрих я хочу виховувати спокійно, а не розбиратися із безумством їхнього батька. Мені неймовірно образливо за моїх дітей, що у нас, на жаль, в родині є серйозна проблема – захворіла людина. Я намагалася його самостійно вилікувати, у мене не виходить. Уся країна аплодує тому, як він божеволіє, я в цьому участі не беру. Наразі однозначної відповіді буде не може, мій чоловік не хоче вирішувати це питання зі мною. Ми ж дітей народжували, не залучаючи судові рішення та пресу. Це був обопільний процес, із коханням. Ми їх спільно народжували, будучи дорослими людьми, вже після двох шлюбів, маючи дітей від перших шлюбів, зобов'язання. Ми зовсім по-іншому будували своє життя, але в якийсь момент, разом зі всіма, мій чоловік вирішив збожеволіти і таким чином позбавитися відповідальності.

Судові процеси тривають, я активно закликаю його до вирішення питань поза межами судів, для цього і були підписані відповідні договори, були надані йому права, зазначені на папері. Я хочу цивілізованого вирішення питання. Він – не хоче. Чому я маю брати участь у цьому і виправдовуватися за те, що я – мати, виховую своїх дітей, порядна і працююча жінка, по мірі можливостей одноосібно їх утримую. І я ще маю перед кимось звітувати?" - поцікавилася зірка.

Телеведуча та багатодітна мама нагадала, що наразі їхній шлюб із Антіном все ще є чинним та назвала дату найближчого судового засідання стосовно цього питання.

 "Я не маю виправдовуватися за те, що в мене збожеволів чоловік і хоче усе своє божевілля підвести під те, що наразі є новий тренд: покидати дружину із дітьми, її ображати, поливати брудом і робити на цьому піар.

 У мене будуть рішення судів, я сподіваюся, справедливі, тому що мій чоловік, до того ж, має змогу оплачувати юристів. При цьому він розповідає, що в нього зовсім немає грошей на дітей. І він проплачує завідомо неправомірні рішення, які потім скасовуються. Я вважаю, що, коли у дітей один із батьків збожеволів, інший має  бути у здоровому глузді і не підкладати дрова до багаття. Це я і намагаюся робити.

 Я не лише матір його дітей, а й - законна дружина, на сьогоднішній день. Лише десятого лютого  поточного року буде засідання з цього питання, тому можна зробити висновок, що все, що декларує мій чоловік не є повномірною правдою. А люди нехай роблять власні висновки, тому що нікому нічого силоміць вставити в голову не можна. Якщо вони вважають, що чоловік має так поводитися із дружиною та матір'ю своїх дітей, то я буду робити висновки про те, в якій країні ми живемо", - підсумувала Сніжана.

Нагадаємо, Сніжана Єгорова похизувалася доньками-красунями у душевній фотосесії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції