Собчак про інцидент із Земфірою: Записуйте і мене у ватниці, дорогі українці

Світська левиця вважає реакцію на прохання артистки занадто гострою.

Журналістка та світська левиця Ксенія Собчак, про яку заспівав "Ленінград", "закликала" записати себе у ватниці.

У власній колонці на "Дожде" Ксенія пояснила своє ставлення до прохання Земфіри прибрати прапор України на концерті в Литві, яке надзвичайно обурило багато її прихильників.

Собчак зауважила, що їй "все це нагадує ранні майданні часи".

"Співачку Земфіру в ході туру, до якого вона готувалася рік без сну і відпочинку, в мирному Вільнюсі, спробували поставити перед вибором - на чиєму вона боці, виставивши з натовпу український прапор. А вона попросила його прибрати. І що тут почалося. Війна чорних списків і лопається від проклять Твіттер", - зазначила вона.

Світська левиця у доволі критичній формі розповіла про ставлення до стягів.

"Є така країна - Свазіленд. Крихітна абсолютна монархія на сході Африки, середня тривалість життя 48 років, у третини населення інфіковано ВІЛ. Зате у Свазіленду найкрасивіший прапор і дуже пишний гімн: "Благослови, Господи, усіх правителів нашої землі".

Ця така особливість хворобливої самосвідомості - думати, що за шматком матерії з намальованими смужками стежить весь світ. І всі світові селебріті просто зобов'язані йому поклонятися. А інакше ми проткнемо твою воскову ляльку колючками кактуса і спалимо твоє опудало на головній площі", - наголосила журналістка.

У підсумку, Ксенія вважає, що не потрібно політичні моменти ототожнювати із творчістю.

"Взагалі-то, на той час, як Земфіра напише новий альбом, у вас зміниться пара урядів і втечуть пара президентів. Так що і мене записуйте у ватниці, дорогі українці. Земфіра - не башкирська, не російська і не українська, вона загальна. І вона - всього лише попросила прибрати ваш прапор з її концерту. Причому навіть не на вашій території. Звичайно, давайте її в чорний список, адже більше зайнятися нічим!", - підкреслила Ксенія.

Нагадаємо, російська газета обізвала Собчак у рясі священика "ліберальною сволотою".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: