Собчак про ситуацію з Земфірою: Я співчуваю українцям, але годі божеволіти

Світську левицю не відпускає інцидент, який стався у Вільнюсі.

Російська журналістка і ведуча Ксенія Собчак, яка раніше заступилася за Земфіру через ситуації у Вільнюсі з українським прапором, продовжує розвивати свою думку.

Так, якщо раніше Собчак порадила слідом за Земфірою записати і її у ватниці, то тепер журналістка зізналася, що "співчуває українському народу".

"Моя думка не змінилася, я співчуваю і українському народу. Але я проти примусового "ти за нас, чи за них". Кожна людина має право на свою політичну позицію. І кожна людина має право не мати політичної позиції. Годі божеволіти! Земфіра підняла в Тбілісі український прапор? - "росіяни" прокляли, "українці" полюбили... Земфіра попросила прибрати прапор -"українці" прокляли, "росіяни" полюбили. Ви при своєму розумі?" - написала Ксенія.

Сформовану ситуацію Собчак порівняла з уривком з твору Михайла Булгакова "Собаче серце"

"Це ж чистий Булгаков!:"– ...пропоную вам взяти кілька журналів – на користь дітей Німеччини. За півкарбованця! – Ні, не візьму. – Але чому ви відмовляєтеся? – Не хочу. – Ви не співчуваєте дітям Німеччини? – Співчуваю. – А, півкарбованця шкода... – Ні. – Так чому ж? – Не хочу".

Нагадаємо, минулого тижня на концерті у Вільнюсі Земфіра, використовуючи матюки, попросила прибрати український прапор, який розгорнули її фанати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: