Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Собчак шокувала зізнанням про те, як ледве уникнула зґвалтування

Телеведуча пригадала наповнену пригодами юність.

Епатажна і нині вагітна ведуча Ксенія Собчак поділилася особистими таємницями з минулого. Виявляється, у віці 14-ти років її мало не зґвалтували.

Будучи підлітком, Ксенія втрапила у небезпечну ситуацію. Майбутня зірка із подругою довірливо сіли в авто до хлопців, у котрих були свої наміри на дівчаток.

Непростими спогадами Собчак поділилася у книзі "Нові заповіти. Найвідоміші люди Росії про свої мрії, страхи і успіхи", пише Woman's day.

"Хлопці привезли нас на коктейль в головний готель для швидкого сексу в лісах Фінської затоки під назвою" Ретур "Зрозумівши, що запахло смаженим, ми відразу перетворилися на маленьких переляканих до смерті дівчаток і стали швидко і нервово щось лепетати про те, що нам додому треба, батьки чекають. На це нам відповіли швидко і чітко, як на "стрілці", і, взагалі-то, цілком логічно: "Значить так, ви коктейлі з нами пили? Пили. Поїхати далі погодилися? Так що або горілки для хоробрості і по-хорошому в номери, або горілки вип'ємо ми, а ви підете з нами. Але вже не по-хорошому", - розповідає Собчак.

Вибратися із такої ситуації дівчатам допоміг випадок та кмітливість: лишивши свої шуби в машині, вони відпросилися в туалет, звідки і втекли.

"А далі - маленьке віконечко в туалеті, стукіт переляканого серця, одна нога на батарею, друга в лаз, рука подруги і м'яке падіння в сніг. Холод, пронизливий холод, в лісі в самих сукенках. Майже заморожені дівчата, що перегороджують дорогу вантажівці, і добродушний далекобійник, що дав нам свій пуховик один на двох, щоб ми зігрілися. І блокпост ДАІ і перший голос з рації: "Знайшли? Ну слава Богу"", - пригадує Ксенія.

Журналістка розповіла, що після такої витівки на неї чекав домашній арешт. Як виявилося, ці молодики були справжніми грабіжниками: один із них був засуджений за зґвалтування, а "обранець" Ксюші – за грабіж.

Нагадаємо, Собчак на 9 місяці вагітності станцювала під "Очки как у Собчачки" гурту "Ленінград".

Залиште свій коментар

Вибір редакції