"Сьогодні мало бути весілля": наречена Віктора Павліка чуттєво звернулася до співака

"Сьогодні мало бути весілля": наречена Віктора Павліка чуттєво звернулася до співака

Фото: instagram.com/repyahovakate

Пара мала піти під вінець 10 червня.

Український співак Віктор Павлік та його наречена, концертна директорка Катерина Реп’яхова сьогодні мали одружитися.

Так, 10 червня 2020 року було заплановане весілля закоханих. Втім, у зв’язку із пандемією коронавірусу, свято довелося відкласти.

Кохана музиканта висловилася стосовно цього у своєму Instagram та зізналася, що неабияк чекає на день, коли візьме шлюб із Павліком.

З датою ми визначилися в листопаді 2019. Тоді ж купили обручки. 4.11.19. Ми визначилися з датою весілля і з датою розпису. І є речі, які залишилися незмінними. Але наше весілля перенесене на середину серпня. Я дуже чекаю на цей день, я так хочу поділитися частинкою нашої любові з кожним гостем.

поділилася Катерина Реп’яхова
Фото: instagram.com/repyahovakate

Також, молода обраниця Павліка додала, що за цей час зрозуміла, наскільки життя непередбачуване.

Все, чого я зараз хочу - це стабільності, впевненості в завтрашньому дні, добра в серцях кожного з нас і звичайно ж здоров'я. Можливо, коли-небудь потім ви зрозумієте чому я це пишу. Сьогодні моє серце наповнене любов'ю і ніжністю. Я завжди буду поруч, буду підтримкою і опорою для улюбленого Віктора. Моя місія оберігати, підтримувати і берегти твоє життя!

чуттєво звернулася до Павліка Реп’яхова

Нагадаємо, про роман Віктора Павліка з його концертною директоркою Катериною Реп'яховою, яка молодша від нього на 28 років, заговорили у червні 2019 року. Пізніше артист підтвердив, що розійшовся з дружиною Ларисою, з якою перебував у шлюбі понад 25 років.

Згодом артист освідчився Катерині. Заплановане на 10 червня весілля мало відбутися у Дніпрі.

Ще наприкінці квітня пара не збиралася скасовувати свято через карантин. Втім, нещодавно Катерина Реп'яхова повідомила, що їм все довелося перенести своє весілля. Відомо, що закохані обміняються обітницями у серпні цього року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація