Сьогодні у Каннах покажуть фільм про померлих героїв Майдану "Небесна сотня"

Сьогодні у Каннах покажуть фільм про померлих героїв Майдану "Небесна сотня"

У Каннах покажуть фільм "Небесна сотня" / Фото: Прес-служба каналу 1+1

Голлівудські зірки побачать, що нещодавно пережила Україна.

Сьогодні, 19 травня, на Каннському кінофестивалі презентують фільм "Небесна сотня".

Документальна стрічка "Небесна сотня" - це спільна робота творчого об'єднання "Вавилон13" та 1+1 Продакшн. В Каннах фільм покажуть в українському павільйоні в рамках Дня Майдану.

Фільм "Небесна сотня" вустами очевидців та родичів загиблих розповідає про  останні і найкривавіші дні протистояння на Майдані. Продюсером фільму виступила Наталка Якимович (1+1 Продакшн), редактором -  Акім Галімов (1+1 Продакшн), режисери - Юлія Гонтарук і Роман Любий (Вавилон 13).

"Працюючи над фільмом на замовлення каналу "1+1" до сороковин за загиблими на Майдані протестувальниками, ми й уявити собі не могли, що до стрічки буде такий широкий інтерес. Одразу після показу нас просто засипали пропозиціями та запитами щодо показу фільму в Україні та за кордоном. Наш фільм, я вважаю, може дати західному глядачеві таку важливу річ, як розуміння того, що за люди три місяці простояли з протестом у центрі Києва?"  – розповіла продюсер фільму Наталя Якимович.

Прем'єра фільму "Небеса сотня" відбулася в ефірі каналу "1+1" 3 квітня до сороковин за вбитими у боях на вулиці Інститутській.

Нагадаємо, у Каннах вистроїлась велика черга на перегляд українських стрічок. Українські дні в Канні - на кінофестивалі вже відбулися перші перегляди вітчизняних стрічок у конкурсі короткого метра.

Повʼязані теми:

Наступна публікація