Соліст "Без Обмежень" Танчинець зізнався, чи виділяє гроші на дітей після розлучення з ексдружиною

Соліст "Без Обмежень" Танчинець зізнався, чи виділяє гроші на дітей після розлучення з ексдружиною

Сергій Танчинець / Фото: instagram.com/sergii_tanchynets

Артист також назвав цифру особистих витрат щомісяця.

Український співак, лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець чесно відповів, скільки щомісячно витрачає на себе та чи допомагає фінансово дітям після розлучення з ексдружиною.

Як зізнається Сергій, на даний момент все необхідне у нього вже є, тому він не витрачається зайвий раз і на щомісячне проживання йому вистачає близько 40 тис. грн. Артист додає, що здебільшого зароблені кошти він вкладає у двох своїх дітей, які нині з його ексдружиною проживають в Японії. За словами зірки, він оплачує їм базові потреби та подорожі.

Сергій Танчинець з дітьми / Фото: instagram.com/sergii_tanchynets

"Мені здається, близько тисячі доларів (на особисті потреби – прим. ред.). Мені майже нічого не треба. Одяг носиться довго, їм я мало, автомобіль заправляється, але їжджу мало, тому що постійно в дорозі. На себе мені здається, я витрачаю порівняно небагато. У мене є діточки, які залежать від мого фінансування. Я оплачую їхнє життя. Витрачаю на їхні подорожі… Зараз настане літо. Буду, звісно, туди витрачати кошти. Тому що все, що мені треба, у мене є", - розповів Танчинець у програмі "Тур зірками".

Нагадаємо, нещодавно Мережею почали ширитися чутки про новий роман Сергія Танчинця з його піарницею Юлією. Знаменитість вже пояснив, чому ігнорує такі припущення його фанів і не ділиться подробицями особистого життя.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація