Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шуров про ситуацію із Земфірою: Вважаю, що українцям варто відчепитися від неї

Солістa Pianoбой обурює поверхневе ставлення людей до поведінки знаменитостей.

Український співак і музикат Дмитро Шуров, який тривалий час співпрацював із Земфірою, прокоментував скандальну ситуацію із прапором, йдеться у "Світському житті".

Артист зазначив, що взагалі не спілкувався із нею на цю тему.

"Я вважаю, що українцям варто відчепитися від неї з цього приводу і для себе осягнути, що є люди, які живуть, підтримуючи Україну весь час. Не можна взагалі по одній ситуації так поводитися. І мене взагалі дуже обурює, коли люди в Україні чекають від інших людей закордоном, від співаків чи митців, щоб вони їх любили  просто так. Мені б хотілося, щоб українці просто полюбили себе в першу чергу, зробили так, щоб нам тут було цікаво самим жити, і щоб ми не дивилися на інших", - наголосив Дмитро.

Шуров пригадав, як на київському концерті соліст 30 seconds to Mars був із прапором України, що неабияк порадувало глядачів, а вже наступного дня – ситуація повторилася у Росії. Саме цей факт спричинив шквал критики на адресу Лето. Аналогію Дмитро провів і з концертом Земфіри у Грузії, де вона була також із українським стягом.

"Це дуже тупо – обурюватися з цього приводу і дуже погано показує українців, бо українці дуже радіють і кричать "ура", коли Джаред Лето підіймає прапор у Києві, а потім він наступного дня підіймає у Москві російський прапор і наші кричать, що він – козел. Мене це дуже обурює , дуже поверхове ставлення до цього. Я б хотів, щоб українці більш загально сприймали всю картину і до людей, які до нас лояльні  дуже багато років , ставилися інакшим чином", - підсумував виконавець.

Нагадаємо, Шуров був шокований тим, як Кузьма "Скрябін" звільнив своїх музикантів.

ВідеоДмитро Шуров прокоментував інцидент на концерті Земфіри у Вільнюсі

Залиште свій коментар

Вибір редакції