Соліста гурту Space від імені Кіркорова "розвели" знамениті пранкери

Лексус і Вован зізналися у своїй невдалій витівці.

Схоже, поступово у скандалі між російським співаком Філіпом Кіркоровим і лідером гурту Space Дідьє Маруані настає прояснення.

Так, адвокат Кіркорова Олександр Добровінський повідомив, що його клієнт не мав жодної розмови із французьким музикантом, натомість від імені Філіпа Дідьє "розвели" знамениті пранкери Лексус і Вован, пише ТАСС.

"Ніколи Філіп до сьогодні не розмовляв з Маруані. Ні про про що він з ним не домовлявся. Це були пранкери, але коли вони зрозуміли, що справа складається недобре, вони зв'язалися зі мною і все розповіли", - повідомив адвокат.

Самі пранкери не стали віднікуватися. Лексус розповів агентству Ura.ru, що це саме він говорив із Маруані від імені Кіркорова

"Переговори від імені Кіркорова вів я. Спочатку я просто хотів зрозуміти, що він хоче - в результаті домовився, що виплачу йому мільйон, і він не судитиметься", - розповів пранкер.

Нагадаємо, що 29 листопада поліція затримала в Москві фронтмена французької музичної групи Space Дідьє Маруані та юриста Ігоря Трунова. Причиною цього акту стала заява від Філіпа Кіркорова.

Артист звернувся в поліцію, оперуючи тим, що французький музикант вимагає у нього гроші.

Зазначимо, конфлікт між російським та французьким співаками трапився через авторські права, а саме – нібито плагіат в пісні "Жестокая любовь". На думку Маруані, вона є переробленою версією його композиції Symphonic Space Dream.  28-го листопада юрист Маруані повідомив, що зірки домовилися без суду. Кіркоров, за словами адвоката, погодився виплатити компенсацію та визнав наявні претензії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: